Portal Bydgoski - Rzetelne informacje z Bydgoszczy

Imieniny:

To co ważne

Aktywna Bydgoszcz. Nocny bieg po Bydgoszczy, wyruszą o północy!

Aktywna BydgoszczPierwsza Nocna Pętla Śródmiejska odbędzie się  18 lipca. To trzecia impreza biegowa z cyklu Aktywna Bydgoszcz. Można się jeszcze zapisywać. Limit zgłoszeń to 999 uczestników.

Uczestnicy punktualnie o północy wyruszą z Wyspy Młyńskiej na dwie 2,5 kilometrowe pętle. Meta także na Wyspie Młyńskiej.

Pierwsze 500 osób, które przekroczy linię mety, otrzyma specjalny medal. Jest on trzecim elementem puzzli, które razem tworzą pamiątkową układankę. Poprzednie dwa można było uzyskać startując w Bydgoskim Biegu Urodzinowym i Bydgoskim Biegu Przedsiębiorców.

Zapisy trwają do 15 lipca do godz. 12.00. Wszystkie biegi organizowane w ramach projektu Aktywna Bydgoszcz są bezpłatne.

Więcej na stronie aktywna.bydgoszcz.pl

 

Czy on Ciebie zdradza?
Podejrzewasz, że On ma kochankę? Sprawdź swojego partnera!
zdrada


Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

BIURO REKLAMY PORTALU

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji lub zamówić kampanię banerową zadzwoń do Biura Reklamy:

Telefon 505 416 199 biuro@reklamy24.pl

O NAS

PortalBydgoski.pl to codziennie najnowsze informacje dotyczące wydarzeń naszego miasta i regionu, wydarzeń obyczajowych, kulturalnych, polityki lokalnej, wydarzeń i wyników sportowych.

Codziennie nowe i regularne informacje przyciągają użytkowników z Bydgoszczy i regionu. Ilość użytkowników i czytelników rośnie dynamicznie z każdym miesiącem a tempo wzrostu powzoliło przekroczyć liczbę 75tys UU (unikalnych uzytkowników) w pierwszym roku funkcjonowania portalu, co przekłada się na kilkadziesiąt tysięcy odsłon banerów w kazdym tygodniu.

KONTAKT Z NAMI

PortalBydgoski.pl

redakcja (at) portalbydgoski.pl
Bydgoszcz
Kujawsko - Pomorskie
Polska

FORMULARZ ZAPYTANIA