Portal Bydgoski - Rzetelne informacje z Bydgoszczy

Imieniny:

To co ważne

Ciekawe inicjatywyNowy przewodnik po Bydgoszczy

Przewodnik po Bydgoszczy

Jakie są symbole Bydgoszczy? Który południk przechodzi przez Bydgoszcz? Jak wygląda najwyższy mural w Polsce? Gdzie można wypożyczyć sprzęt turystyczny? Dlaczego Wyspa Młyńska nazywana jest Wyspą Muzeów oraz gdzie produkowano nitroglicerynę?

 

Bydgoszcz doczekała się encyklopedii (wideo)

Od czwartku do sprzedaży trafił pierwszy tom Encyklopedii  Bydgoszczy wydanej przez Towarzystwo Miłośników Miasta Bydgoszczy, pod redakcją prof. dr hab. Włodzimierza Jastrzębskiego.

 

Kibice odnowili kwaterę rodziny Karnickich (wideo)

Od kilku dni elementy architektoniczne grobu rodziny Karnickich na cmentarzu przy ulicy Kcyńskiej  wyglądają jak w 1930 roku. Kibice Zawiszy Bydgoszcz zakończyli bowiem I etap rewitalizacji kwatery rodziny Karnickich.

 

Zmarł Marek Rona

Dotarła do nas smutna wiadomość, że w nocy z piątku na sobotę zmarł bydgoski plastyk Marek Rona.

 

Przez maj i czerwiec będzie grany Hejnał Maryjny (wideo)

W czasie obchodów Święta Konstytucji 3 Maja na trąbce odegrany został utwór ,,Po górach i dolinach”, który dedykowany jest Matce Boskiej.  Melodia będzie grana każdego dnia o godzinie 17:25 (przed nabożeństwami majowymi i czerwcowymi w Farze).

 


BIURO REKLAMY PORTALU

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji lub zamówić kampanię banerową zadzwoń do Biura Reklamy:

Telefon 505 416 199 biuro@reklamy24.pl

O NAS

PortalBydgoski.pl to codziennie najnowsze informacje dotyczące wydarzeń naszego miasta i regionu, wydarzeń obyczajowych, kulturalnych, polityki lokalnej, wydarzeń i wyników sportowych.

Codziennie nowe i regularne informacje przyciągają użytkowników z Bydgoszczy i regionu. Ilość użytkowników i czytelników rośnie dynamicznie z każdym miesiącem a tempo wzrostu powzoliło przekroczyć liczbę 75tys UU (unikalnych uzytkowników) w pierwszym roku funkcjonowania portalu, co przekłada się na kilkadziesiąt tysięcy odsłon banerów w kazdym tygodniu.

KONTAKT Z NAMI

PortalBydgoski.pl

redakcja (at) portalbydgoski.pl
Bydgoszcz
Kujawsko - Pomorskie
Polska

FORMULARZ ZAPYTANIA