Portal Bydgoski - Rzetelne informacje z Bydgoszczy

Imieniny:

To co ważne

Ciekawe miejscaBydgoszcz na obrazach (foto)

Od 4 lat przy ulicy Pod Blankami funkcjonuje pracownia malarska Romana Puchowskiego. Pracownia wypełniona jest dziełami artysty. Nam spodobały się szczególnie te poświęcone Bydgoszczy.

 

Podziękowanie Bydgoszczy Jezusowi Chrystusowi

Od 2010 roku na Plac Poznański spogląda figura Chrystusa Zbawiciela, która została odtworzona dzięki uporowi Towarzystwa Miłośników Miasta Bydgoszczy.

 

,,Zielono jest w naszej Bydgoszczy” – dzielnica bydgoskich ogrodów

Pod koniec XIX wieku Bydgoszcz była prężnie rozwijającym się miastem. Wtedy zastawiano się w jakim kierunku ma iść rozwój miasta i zdecydowano się na dość  utopijną koncepcję ,,miast ogrodów”.

 

Historia Kanału Bydgoskiego na starej fotografii

Historia Kanału Bydgoskiego liczy ponad 200 lat. Zobacz jak zmieniał się on dzięki fotografii. Zdjęcia z przestrzeni lat zebrał ,,Diabeł Wencki” i zmontował z nich ciekawy materiał wideo.

 

Pierwszy bydgoski szpital i pomnik Chrystusa Zbawiciela

Zapraszamy na kolejny reportaż z wycieczki ,,Bydgoszcz za zamkniętymi drzwiami” przedstawiający historię pierwszego bydgoskiego szpitala oraz kulisy powstania figury Chrystusa Zbawiciela przy ulicy Seminaryjnej.

 


BIURO REKLAMY PORTALU

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji lub zamówić kampanię banerową zadzwoń do Biura Reklamy:

Telefon 505 416 199 biuro@reklamy24.pl

O NAS

PortalBydgoski.pl to codziennie najnowsze informacje dotyczące wydarzeń naszego miasta i regionu, wydarzeń obyczajowych, kulturalnych, polityki lokalnej, wydarzeń i wyników sportowych.

Codziennie nowe i regularne informacje przyciągają użytkowników z Bydgoszczy i regionu. Ilość użytkowników i czytelników rośnie dynamicznie z każdym miesiącem a tempo wzrostu powzoliło przekroczyć liczbę 75tys UU (unikalnych uzytkowników) w pierwszym roku funkcjonowania portalu, co przekłada się na kilkadziesiąt tysięcy odsłon banerów w kazdym tygodniu.

KONTAKT Z NAMI

PortalBydgoski.pl

redakcja (at) portalbydgoski.pl
Bydgoszcz
Kujawsko - Pomorskie
Polska

FORMULARZ ZAPYTANIA