Portal Bydgoski - Rzetelne informacje z Bydgoszczy

Imieniny:

To co ważne

Co ciekawego w Multikinie?

W najbliższy piątek 23 października premierę będą miały: „11 minut”, „Ugotowany”,  „Crimson Peak. Wzgórze krwi”oraz „Łowca czarownic”.
Ponadto w ramach akcji „Rodzina leci do kina” rodzice z dziećmi będą mogli zobaczyć film „Piotruś. Wyprawa do Nibylandii”.Ponadto pod koniec października na widzów odwiedzających kina sieci Multikino czeka
wiele ciekawych wydarzeń:

·         23.10.2015 r. – ENEMEF: Noc Deppa to zestaw doskonałych filmów z jednym z najlepszych współczesnych aktorów. W repertuarze znalazły się:

 

·         najnowszy i intensywny PAKT Z DIABŁEM,
·         pełen akcji JEŹDZIEC ZNIKĄD,
·         mocno zawiany DZIENNIK ZAKRAPIANY RUMEM,
·         zabawne MROCZNE CIENIE

·         26.10.2015 r. – koncert „Taylor Swift Superstar” – odkryj niezwykłą historię współczesnej królowej pop. Taylor Swift to wokalistka, tekściarka, instrumentalistka, która podbiła niedawno listy przebojów swoim piątym albumem „1989”,

·         27.10.2015 r. – retransmisja sztuki „Strategia gołych kawalerów” z National Theatre Live,
·         29.10.2015 r. – Cannes Lions Imagination Day – jedyny w Polsce pokaz najbardziej kreatywnych kampanii i filmów reklamowych z całego świata,
·         30.10.2015 r. – ENEMEF: Noc Grozy i Horrorów to coroczne święto miłośników najmocniejszych wrażeń w kinie. W repertuarze znalazły się:
·         trzymający w napięciu „Łowca czarownic”,
·         upiorny „Demon”,
·         budząca niepokój „Szubienica”,
·         diaboliczne „Taśmy Watykanu”.


„11 minut” Jerzego Skolimowskiego to polski kandydat do Oscara w kategorii „Najlepszy Film Nieanglojęzyczny”. Film zdobył Nagrodę Specjalną Jury na festiwalu w Gdyni. W doborowej obsadzie znaleźli się m.in.: Wojciech Mecwaldowski, Andrzej Chyra, Dawid Ogrodnik, Mateusz Kościukiewicz, Paulina Chapko, Agata Buzek, Piotr Głowacki, Jan Nowicki oraz Richard Dormer („Gra o tron”). Obsesyjnie zazdrosny mąż, jego seksowna żona - aktorka, podstępny hollywoodzki reżyser, kurier rozwożący narkotyki, sprzedawca hot dogów z mroczną przeszłością, sfrustrowany uczeń w ryzykownej misji, alpinista naprawiający hotelowe okna, uliczny malarz, ekipa pogotowia ratunkowego z zaskakującym problemem, dziewczyna z psem, grupa zakonnic. Przekrój mieszkańców wielkiego miasta, których życie i pasje przeplatają się ze sobą. Nieoczekiwany łańcuch zdarzeń przypieczętuje losy wielu z nich w ciągu zaledwie jedenastu minut.  

"Ugotowany"
Adam Jones (Bradley Cooper) to charyzmatyczny szef kuchni, który w młodym wieku zyskał rozgłos jako guru paryskich restauratorów. Podążał własną ścieżką i tworzył intrygujące połączenia smaków. Nie udźwignął jednak ciężaru sławy, zniknął z pierwszych stron gazet i rozpłynął się w powietrzu. Teraz, wolny od wszelkich uzależnień, próbuje swoich sił w sercu kulinarnego Londynu. Gromadzi doborową załogę, by stworzyć najlepszą restaurację na świecie. Czy kierując grupą utalentowanych ekscentryków, zdoła wspiąć się na kulinarny Olimp? Czy uczucie do pięknej Helene (Sienna Miller) nie przeszkodzi mu w zdobyciu upragnionej, trzeciej gwiazdki Michelin? Gwiazdorowi „Poradnika pozytywnego myślenia” oraz Siennie Miller („Snajper”) partnerują: Jamie Dornan („50 twarzy Greya”), Uma Thurman („Kill Bill”), Omar Sy („Nietykalni”) i Emma Thompson („To właśnie miłość”). Film wyreżyserował John Wells („Sierpień w hrabstwie Osage”).  

"Łowca czarownic"
Vin Diesel, gwiazda przebojowego cyklu „Szybcy i wściekli” oraz niezapomniany Riddick, wciela się w postać ostatniego łowcy czarownic, który zmuszony będzie stoczyć bój o przetrwanie ludzkości. Pięćset lat temu wybuchła wyniszczająca wojna między ludźmi, a zastępami czarownic pragnącymi pogrążyć Ziemię w chaosie. Dzięki męstwu i poświęceniu łowców czarownic udało się uchronić świat przed zagładą. Jeden z nich - Kaulder (Vin Diesel) - uśmiercił ich Królową, która umierając rzuciła na niego klątwę nieśmiertelności. Dziś Kaulder wciąż błąka się po świecie poszukując renegatów, którym udaje się przedostać z mrocznych odmętów w świat ludzi. Jego jedynymi sprzymierzeńcami są proboszcz nowojorskiej świątyni oraz młoda czarownica o dobrym sercu Chloe. Ich pomoc może jednak nie wystarczyć, gdy okaże się, że światu grozi powrót Królowej, którą wskrzesić pragnie Belial - potężny, zbuntowany łowca czarownic śniący o panowaniu zła.  

„Crimson Peak. Wzgórze krwi”
Gotycki horror Guillermo del Toro, twórcy „Labiryntu fauna” i serii „Hellboy”. Po rodzinnej tragedii młoda pisarka (Mia Wasikowska) trafia do mrocznego domu, którego ściany pamiętają duchy przeszłości, a jej nowy mąż – sir Thomas Sharpe (Tom Hiddleston) nie jest tym, za kogo się podawał. Rzecz dzieje się w mrokach XIX wieku, w zimnym, górzystym hrabstwie Cumberland. Kiedy Guillermo del Toro rozpoczynał prace nad scenariuszem „Crimson Peak. Wzgórze krwi", przyświecała mu jedna myśl: „To człowiek, nie duchy, jest źródłem zła”. W liście skierowanym do prasy, reżyser wyznał, że starał się przywrócić gotyckiemu romansowi należne mu w kinie miejsce: „Crimson Peak to miejsce piękne i porażające. Poznamy postacie, które stapiają się z mrocznym bogactwem otoczenia, będąc zarazem odbiciem własnej psychologicznej głębi. Ale ważne jest także to, co możemy zobaczyć - pyszne, wysmakowane kostiumy, jakich dawno nie widziało kino. Wizualne piękno tego obrazu czyni go jednym z moich dzieł, które pokochałem najbardziej”.

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS.


 

Czy on Ciebie zdradza?
Podejrzewasz, że On ma kochankę? Sprawdź swojego partnera!
zdrada


Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

BIURO REKLAMY PORTALU

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji lub zamówić kampanię banerową zadzwoń do Biura Reklamy:

Telefon 505 416 199 biuro@reklamy24.pl

O NAS

PortalBydgoski.pl to codziennie najnowsze informacje dotyczące wydarzeń naszego miasta i regionu, wydarzeń obyczajowych, kulturalnych, polityki lokalnej, wydarzeń i wyników sportowych.

Codziennie nowe i regularne informacje przyciągają użytkowników z Bydgoszczy i regionu. Ilość użytkowników i czytelników rośnie dynamicznie z każdym miesiącem a tempo wzrostu powzoliło przekroczyć liczbę 75tys UU (unikalnych uzytkowników) w pierwszym roku funkcjonowania portalu, co przekłada się na kilkadziesiąt tysięcy odsłon banerów w kazdym tygodniu.

KONTAKT Z NAMI

PortalBydgoski.pl

redakcja (at) portalbydgoski.pl
Bydgoszcz
Kujawsko - Pomorskie
Polska

FORMULARZ ZAPYTANIA