Portal Bydgoski - Rzetelne informacje z Bydgoszczy

Imieniny:

To co ważne

Portal Bydgoski

Zdarzenie 

Urodziny Jurka Owsiaka
Tytuł:
Urodziny Jurka Owsiaka
Kiedy:
06.10.2013 - 06.10.2013 
Kategoria:
Święta

Opis

Przyszedł na świat w 1953 roku (Gdańsk). Jest działaczem charytatywnym oraz dziennikarzem radiowym i telewizyjnym. Założył Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Owsiak to ponadto pomysłodawca i twórca jednego z największych w Europie festiwali muzycznych - Przystanku Woodstock. Posiada uprawnienia psychoterapeuty, a ponadto jest witrażystą. Działalność dziennikarską rozpoczynał na przełomie lat 80. i 90. w Rozgłośni Harcerskiej. Przed kilkoma laty stworzył młodzieżowy kanał telewizyjny O.TV, który dziś stanowi wieczorne pasmo stacji ZigZap. Wielokrotnie wyróżniany, w tym przez władze państwowe, za działalność charytatywną i propagowanie zagadnień pierwszej pomocy.

BIURO REKLAMY PORTALU

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji lub zamówić kampanię banerową zadzwoń do Biura Reklamy:

Telefon 505 416 199 biuro@reklamy24.pl

O NAS

PortalBydgoski.pl to codziennie najnowsze informacje dotyczące wydarzeń naszego miasta i regionu, wydarzeń obyczajowych, kulturalnych, polityki lokalnej, wydarzeń i wyników sportowych.

Codziennie nowe i regularne informacje przyciągają użytkowników z Bydgoszczy i regionu. Ilość użytkowników i czytelników rośnie dynamicznie z każdym miesiącem a tempo wzrostu powzoliło przekroczyć liczbę 75tys UU (unikalnych uzytkowników) w pierwszym roku funkcjonowania portalu, co przekłada się na kilkadziesiąt tysięcy odsłon banerów w kazdym tygodniu.

KONTAKT Z NAMI

PortalBydgoski.pl

redakcja (at) portalbydgoski.pl
Bydgoszcz
Kujawsko - Pomorskie
Polska

FORMULARZ ZAPYTANIA