Portal Bydgoski - Rzetelne informacje z Bydgoszczy

Imieniny:

To co ważne

Portal Bydgoski

Zdarzenie 

Dzień Jedzenia Jajecznicy
Tytuł:
Dzień Jedzenia Jajecznicy
Kiedy:
13.09.2017 - 13.09.2017 
Kategoria:
Święta

Opis

Dziś obchodzimy dzień, który z pewnością przypadnie do gustu fanom tego ciepłego dania - Dzień Jedzenia Jajecznicy. Jest to chyba jedno z najłatwiejszych w przygotowaniu ciepłych dań. Aby cieszyć się ciepłą jajecznicą wystarczy zaledwie kilka jajek, trochę soli i pieprzu, tłuszcz oraz ewentualnie wybrane dodatki. Są różne szkoły przyrządzania jajecznicy. Jedni jedzą ją w najprostszej możliwej formie, inni dodają np. cebulkę i pomidory, a jeszcze inni są fanami jajecznicy na szynce. Jakkolwiek nie "doprawimy" tego pysznego dania jest to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych i najprostszych w przygotowaniu potraw. Dziś postarajmy się zjeść naszą ulubioną jajecznicę - Smacznego!

O NAS

PortalBydgoski.pl to codziennie najnowsze informacje dotyczące wydarzeń naszego miasta i regionu, wydarzeń obyczajowych, kulturalnych, polityki lokalnej, wydarzeń i wyników sportowych.

Codziennie nowe i regularne informacje przyciągają użytkowników z Bydgoszczy i regionu. Ilość użytkowników i czytelników rośnie dynamicznie z każdym miesiącem a tempo wzrostu powzoliło przekroczyć liczbę 75tys UU (unikalnych uzytkowników) w pierwszym roku funkcjonowania portalu, co przekłada się na kilkadziesiąt tysięcy odsłon banerów w kazdym tygodniu.

KONTAKT Z NAMI

PortalBydgoski.pl

redakcja (at) portalbydgoski.pl
Bydgoszcz
Kujawsko - Pomorskie
Polska

FORMULARZ ZAPYTANIA