Portal Bydgoski - Rzetelne informacje z Bydgoszczy

Imieniny:

To co ważne

Kryminalni zatrzymali 30-latka podejrzanego o przestępstwa narkotykowe

Policjanci zabezpieczyli kilkadziesiąt porcji środków odurzających. Teraz mężczyzna odpowie przed sądem, za te przestępstwa grozi kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.Policjanci z wydziału do walki z przestępczością narkotykową komendy miejskiej w Bydgoszczy zebrali informacje dzięki którym wytypowali podejrzewanego o nielegalną działalność. W piątek (16.10.15) przed południem w bydgoskim Fordonie kryminalni zatrzymali 30-latka. Okazało się, że ustalenia funkcjonariuszy się potwierdziły . Podczas przeszukania w mieszkaniu mężczyzny policjanci zabezpieczyli blisko 40g marihuany i 30g amfetaminy.

Bydgoszczanin trafił do policyjnego aresztu. Na podstawie posiadanych materiałów dowodowych podejrzany usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków oraz udzielania środków odurzających. Za te przestępstwa grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

za KWP

 

Czy on Ciebie zdradza?
Podejrzewasz, że On ma kochankę? Sprawdź swojego partnera!
zdrada


Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

BIURO REKLAMY PORTALU

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji lub zamówić kampanię banerową zadzwoń do Biura Reklamy:

Telefon 505 416 199 biuro@reklamy24.pl

O NAS

PortalBydgoski.pl to codziennie najnowsze informacje dotyczące wydarzeń naszego miasta i regionu, wydarzeń obyczajowych, kulturalnych, polityki lokalnej, wydarzeń i wyników sportowych.

Codziennie nowe i regularne informacje przyciągają użytkowników z Bydgoszczy i regionu. Ilość użytkowników i czytelników rośnie dynamicznie z każdym miesiącem a tempo wzrostu powzoliło przekroczyć liczbę 75tys UU (unikalnych uzytkowników) w pierwszym roku funkcjonowania portalu, co przekłada się na kilkadziesiąt tysięcy odsłon banerów w kazdym tygodniu.

KONTAKT Z NAMI

PortalBydgoski.pl

redakcja (at) portalbydgoski.pl
Bydgoszcz
Kujawsko - Pomorskie
Polska

FORMULARZ ZAPYTANIA