Portal Bydgoski - Rzetelne informacje z Bydgoszczy

Imieniny:

To co ważne

Kultura

Reggae rytmy w halloween w Estradzie

PlakatBydgoskie zespoły reggae, razem na jednej scenie. To będzie wyjątkowa noc!

 

Święto Dyni w "Koglu-Moglu"

Fundacja Nowe Pokolenie nie daje się jesiennej nudzie! W najbliższy  piątek w Kawiarni Kogel Mogel organizuje ŚWIĘTO DYNI! Szykują dla  naszych gości moc atrakcji. Będą dyniowe dekoracje, zabawy i taneczna  muzyka przede wszystkim dla dzieci.

 

Co ciekawego w Multikinie?

W najbliższy piątek 23 października premierę będą miały: „11 minut”, „Ugotowany”,  „Crimson Peak. Wzgórze krwi”oraz „Łowca czarownic”.
Ponadto w ramach akcji „Rodzina leci do kina” rodzice z dziećmi będą mogli zobaczyć film „Piotruś. Wyprawa do Nibylandii”.

 

Znakomity trębacz Maciej Fortuna w Bydgoszczy

Maciej FortunaW piątek, 16 października 2015 r. w kościele p.w. Świętej Trójcy w Bydgoszczy, odbędzie wyjątkowy koncert. Dzień Ojca Świętego Jana Pawła II uświetni Maciej Fortuna i jego projekt: „Muzyka na Trąbkę i Organy”. Program specjalnie przygotowany na to wydarzenie, będzie oczywiście poświęcony Patronowi tego dnia.

 

TNZ NIGHT 2. Wystąpią Pawbeats, Kixnare i DJ Paulo

17 października odbędzie się TNZ NIGHT 2 live act. Wystąpią Pawbeats, Kixnare i DJ Paulo. Impreza odbędzie się w klubie Towarzyska Kafe przy ul. Poznańskiej.

 

Co ciekawego w bydgoskim Multikinie?

W najbliższy piątek 16 października premierę będą miały: „Obce niebo”, „Demon”, „Pakt z diabłem” oraz „Sypiając z innymi”.

 

Opera Nova żegna "Nabucco". Po 20 latach!

NABUCCO. Plakat Waldemara Świerzego do premiery Opery Nova„Nabucco” był pierwszym spektaklem przygotowanym przez Operę Nova specjalnie na Bydgoski Festiwal Operowy i pierwszą premierą bydgoskiej Opery, która miała miejsce w nowym, wówczas jeszcze nie wykończonym gmachu przy ul. Marszałka Focha.

 

Co obejrzysz w bydgoskim Multikinie? Sprawdź

W najbliższy piątek 25 września premierę będą miały: „Król życia”, „Sicario” oraz „Pilecki”. Ponadto z radością informujemy, że 18 września Multikino rozpoczęło sprzedaż biletów na film „Chemia”, który premierę będzie miał 2 października br.

 

Wegański grill w Comics Soon Coffee. Zagra Nocna Lampka

Nocna Lampka, fot. FB artysty18 września (piątek) w klubokawiarni Comics Soon Coffee przy ul. Długiej 5 odbędzie się wegański grill. Oprócz strawy kulinarnej będzie też strawa duchowa. Zagra Nocna Lampka ze Środy Wielkopolskiej.

 

Pięć premier oraz ENEMEF w bydgoskim Multikinie

Już 18 września w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo aż cztery filmy: spektakularny thriller akcji „Everest”, ekranizację drugiego tomu bestsellerowej trylogii fantastycznej Jamesa Dashnera - „Więzień labiryntu: Próby ognia”, dramat „Młodość” Paolo Sorrentino („Wielkie piękno”) oraz thriller „Anatomia zła” Jacka Bromskiego.

 

Wystawa zdjęć Bryana Adamsa na Camerimage

Sir Ben Kingsley, fot. Beyan AdamsTegorocznemu Festiwalowi CAMERIMAGE będzie towarzyszyła niezwykła wystawa fotografii Bryana Adamsa. Wystawa, składająca się z dwóch wyjątkowych cykli, pod wspólnym tytułem „EXPOSED” („Obnażeni”), zostanie uroczyście otwarta z udziałem artysty 16 listopada 2015 w Centrum Sztuki Współczesnej „Znaki Czasu” w Toruniu.

 


BIURO REKLAMY PORTALU

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji lub zamówić kampanię banerową zadzwoń do Biura Reklamy:

Telefon 505 416 199 biuro@reklamy24.pl

O NAS

PortalBydgoski.pl to codziennie najnowsze informacje dotyczące wydarzeń naszego miasta i regionu, wydarzeń obyczajowych, kulturalnych, polityki lokalnej, wydarzeń i wyników sportowych.

Codziennie nowe i regularne informacje przyciągają użytkowników z Bydgoszczy i regionu. Ilość użytkowników i czytelników rośnie dynamicznie z każdym miesiącem a tempo wzrostu powzoliło przekroczyć liczbę 75tys UU (unikalnych uzytkowników) w pierwszym roku funkcjonowania portalu, co przekłada się na kilkadziesiąt tysięcy odsłon banerów w kazdym tygodniu.

KONTAKT Z NAMI

PortalBydgoski.pl

redakcja (at) portalbydgoski.pl
Bydgoszcz
Kujawsko - Pomorskie
Polska

FORMULARZ ZAPYTANIA