Portal Bydgoski - Rzetelne informacje z Bydgoszczy

Imieniny:

To co ważne

Metropolia Bydgoska na sesji Rady Miasta

Na dzisiejszym posiedzeniu Rady Miasta Bydgoszczy wystąpią przedstawiciele Stowarzyszenia Metropolia Bydgoska, którzy zaprezentują radnym koncepcję utworzenia metropolii z miastem centralnym Bydgoszczą.

 

Rola i znaczenie Bydgoszczy w procesie metropolizacji kraju - taki tytuł nosić będzie wystąpienie stowarzyszenia. Odniesiemy się do przygotowywanych przez rząd ustaw oraz do regulacji funkcjonujących w Unii Europejskiej - zdradza nam Piotr Cyprys - Przedstawimy także argumenty przemawiające za utworzeniem metropolii z centrum w Bydgoszczy – dodaje.

 

 

Stowarzyszenie Metropolia Bydgoska będzie pierwszą organizacją społeczną, która wystąpi na forum Rady Miasta. Przewodniczący Roman Jasiakiewcz zapowiada, że prawo zabrania głosu podczas sesji będą miały także inne bydgoskie organizacje.

 


Komentarze  

 
# OKK 2011-04-27 08:15
Dziękije
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# Tylko nasza Metropolia Bydgoska 2011-04-27 11:28
Dziekujemy Stowarzyszeniu Metropolia Bydgoska za nieustajace inicjatywy, pozwalajace przyblizyc ten temat ogolowi mieszkancow. Tak dalej, prosimy o dalsza ekspansje na wszystkich mozliwych lamach i forach i to do skutku. Jeszcze raz dziekujemy!!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

BIURO REKLAMY PORTALU

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji lub zamówić kampanię banerową zadzwoń do Biura Reklamy:

Telefon 505 416 199 biuro@reklamy24.pl

O NAS

PortalBydgoski.pl to codziennie najnowsze informacje dotyczące wydarzeń naszego miasta i regionu, wydarzeń obyczajowych, kulturalnych, polityki lokalnej, wydarzeń i wyników sportowych.

Codziennie nowe i regularne informacje przyciągają użytkowników z Bydgoszczy i regionu. Ilość użytkowników i czytelników rośnie dynamicznie z każdym miesiącem a tempo wzrostu powzoliło przekroczyć liczbę 75tys UU (unikalnych uzytkowników) w pierwszym roku funkcjonowania portalu, co przekłada się na kilkadziesiąt tysięcy odsłon banerów w kazdym tygodniu.

KONTAKT Z NAMI

PortalBydgoski.pl

redakcja (at) portalbydgoski.pl
Bydgoszcz
Kujawsko - Pomorskie
Polska

FORMULARZ ZAPYTANIA