Portal Bydgoski - Rzetelne informacje z Bydgoszczy

Imieniny:

To co ważne

Metropolia Bydgoska na sesji Rady Miasta

Na dzisiejszym posiedzeniu Rady Miasta Bydgoszczy wystąpią przedstawiciele Stowarzyszenia Metropolia Bydgoska, którzy zaprezentują radnym koncepcję utworzenia metropolii z miastem centralnym Bydgoszczą.

 

Rola i znaczenie Bydgoszczy w procesie metropolizacji kraju - taki tytuł nosić będzie wystąpienie stowarzyszenia. Odniesiemy się do przygotowywanych przez rząd ustaw oraz do regulacji funkcjonujących w Unii Europejskiej - zdradza nam Piotr Cyprys - Przedstawimy także argumenty przemawiające za utworzeniem metropolii z centrum w Bydgoszczy – dodaje.

 

 

Stowarzyszenie Metropolia Bydgoska będzie pierwszą organizacją społeczną, która wystąpi na forum Rady Miasta. Przewodniczący Roman Jasiakiewcz zapowiada, że prawo zabrania głosu podczas sesji będą miały także inne bydgoskie organizacje.

 

Czy on Ciebie zdradza?
Podejrzewasz, że On ma kochankę? Sprawdź swojego partnera!
zdrada


Komentarze  

 
# OKK 2011-04-27 08:15
Dziękije
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# Tylko nasza Metropolia Bydgoska 2011-04-27 11:28
Dziekujemy Stowarzyszeniu Metropolia Bydgoska za nieustajace inicjatywy, pozwalajace przyblizyc ten temat ogolowi mieszkancow. Tak dalej, prosimy o dalsza ekspansje na wszystkich mozliwych lamach i forach i to do skutku. Jeszcze raz dziekujemy!!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

BIURO REKLAMY PORTALU

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji lub zamówić kampanię banerową zadzwoń do Biura Reklamy:

Telefon 505 416 199 biuro@reklamy24.pl

O NAS

PortalBydgoski.pl to codziennie najnowsze informacje dotyczące wydarzeń naszego miasta i regionu, wydarzeń obyczajowych, kulturalnych, polityki lokalnej, wydarzeń i wyników sportowych.

Codziennie nowe i regularne informacje przyciągają użytkowników z Bydgoszczy i regionu. Ilość użytkowników i czytelników rośnie dynamicznie z każdym miesiącem a tempo wzrostu powzoliło przekroczyć liczbę 75tys UU (unikalnych uzytkowników) w pierwszym roku funkcjonowania portalu, co przekłada się na kilkadziesiąt tysięcy odsłon banerów w kazdym tygodniu.

KONTAKT Z NAMI

PortalBydgoski.pl

redakcja (at) portalbydgoski.pl
Bydgoszcz
Kujawsko - Pomorskie
Polska

FORMULARZ ZAPYTANIA