Portal Bydgoski - Rzetelne informacje z Bydgoszczy

Imieniny:

To co ważne

Niszczył samochody, śmietniki, wystawową szybę (wideo)

W czwartek 3 września w nocy  w nocy osoba obsługująca miejski monitoring zauważyła przy ulicy Placu Kościeleckich nadpobudliwego mężczyznę

. Po jego zachowaniu można było wnioskować, że zacznie coś demolować albo szukać zaczepki wśród przechodniów. Jak się okazało, przypuszczenia były słuszne. Mężczyzna w trakcie swojej wędrówki wyładowywał się na samochodach, tabliczce informacyjnej, śmietniku oraz szybie wystawowej placówki handlowej. Osoba nie wiedziała, że jest obserwowana i nagrywana.

Pracownik monitoringu widząc to zdarzenie niezwłocznie powiadomił o tym fakcie dyżurnego bydgoskiej policji. Ten wysłał znajdujący się w pobliżu patrol z bydgoskiego Szwederowa, który zatrzymał 22-latka. Zatrzymany był pijany (około 1,5 promila alkoholu). Dalszą noc spędził już w policyjnym areszcie.

 

Mężczyźnie grozi do pięciu lat za kratami

 

Dim lights Embed Embed this video on your site

 

Czy on Ciebie zdradza?
Podejrzewasz, że On ma kochankę? Sprawdź swojego partnera!
zdrada


Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

BIURO REKLAMY PORTALU

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji lub zamówić kampanię banerową zadzwoń do Biura Reklamy:

Telefon 505 416 199 biuro@reklamy24.pl

O NAS

PortalBydgoski.pl to codziennie najnowsze informacje dotyczące wydarzeń naszego miasta i regionu, wydarzeń obyczajowych, kulturalnych, polityki lokalnej, wydarzeń i wyników sportowych.

Codziennie nowe i regularne informacje przyciągają użytkowników z Bydgoszczy i regionu. Ilość użytkowników i czytelników rośnie dynamicznie z każdym miesiącem a tempo wzrostu powzoliło przekroczyć liczbę 75tys UU (unikalnych uzytkowników) w pierwszym roku funkcjonowania portalu, co przekłada się na kilkadziesiąt tysięcy odsłon banerów w kazdym tygodniu.

KONTAKT Z NAMI

PortalBydgoski.pl

redakcja (at) portalbydgoski.pl
Bydgoszcz
Kujawsko - Pomorskie
Polska

FORMULARZ ZAPYTANIA