Portal Bydgoski - Rzetelne informacje z Bydgoszczy

Imieniny:

To co ważne

Odpowiedzą za rozbój

Zarzut rozboju może usłyszeć małżeństwo zatrzymane przez policjantów z bydgoskich Wyżyn. Para napadła na jednego z działkowców podczas wspólnego spotkania. Okradli go z pieniędzy, dokumentów i telefonu.


Do zdarzenia doszło w sobotę (05.09.2015) wieczorem na terenie działek przy ulicy Toruńskiej. Wówczas do jednego z działkowców przyszedł kolega z nieznaną mu młodą kobietą i mężczyzną. W trakcie spotkania okazało się, że jest to małżeństwo. Byli pod wpływem alkoholu.

W pewnym momencie, gdy znajomy wyszedł z działki, para zaatakowała pokrzywdzonego. Mężczyzna zaczął bić go po głowie, a kobieta w tym czasie przeszukiwała jego kieszenie. Napastnicy ukradli mu portfel z pieniędzmi, dokumenty oraz telefon, po czym uciekli. Pobity mężczyzna trafił do szpitala na badania.

Powiadomieni o tym fakcie kryminalni z bydgoskich Wyżyn zajęli się sprawą. Następnego dnia (06.09.2015) na podstawie zgromadzonych informacji, wytypowali podejrzewanych i zatrzymali. Część skradzionego mienia odzyskali. Co więcej, podczas przeszukania funkcjonariusze znaleźli przy zatrzymanym „działkę” amfetaminy. 32-latek i 27-latka trafili do policyjnego aresztu.

Teraz śledczy na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawią zatrzymanym zarzut rozboju, za który grozi do 12 lat więzienia. Dodatkowo mężczyzna odpowie za posiadanie narkotyków.

za KWP

 

Czy on Ciebie zdradza?
Podejrzewasz, że On ma kochankę? Sprawdź swojego partnera!
zdrada


Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

BIURO REKLAMY PORTALU

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji lub zamówić kampanię banerową zadzwoń do Biura Reklamy:

Telefon 505 416 199 biuro@reklamy24.pl

O NAS

PortalBydgoski.pl to codziennie najnowsze informacje dotyczące wydarzeń naszego miasta i regionu, wydarzeń obyczajowych, kulturalnych, polityki lokalnej, wydarzeń i wyników sportowych.

Codziennie nowe i regularne informacje przyciągają użytkowników z Bydgoszczy i regionu. Ilość użytkowników i czytelników rośnie dynamicznie z każdym miesiącem a tempo wzrostu powzoliło przekroczyć liczbę 75tys UU (unikalnych uzytkowników) w pierwszym roku funkcjonowania portalu, co przekłada się na kilkadziesiąt tysięcy odsłon banerów w kazdym tygodniu.

KONTAKT Z NAMI

PortalBydgoski.pl

redakcja (at) portalbydgoski.pl
Bydgoszcz
Kujawsko - Pomorskie
Polska

FORMULARZ ZAPYTANIA