Portal Bydgoski - Rzetelne informacje z Bydgoszczy

Imieniny:

To co ważne

Ogólnobydgoska Inauguracja Roku Akademickiego

Ogólnobydgoska Inauguracja Roku Akademickiego oraz ostatnich przygotowań Światowych Dni Młodzieży - to najbliższe wydarzenia w Diecezjalnym Ośrodku Duszpasterstwa Akademickiego "Martyria" w Bydgoszcz.

W najbliższą niedzielę tj. 18-go października br. odbędzie się uroczysta Msza Święta inaugurująca nowy rok akademicki 2015/2016 oraz ostatnie przygotowania do Światowych Dni Młodzieży. Eucharystia rozpocznie się o godz. 18.30 w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Męczenników (ul. Bołtucia 5), obecni na niej będą przedstawiciele władz bydgoskich uczelni a przewodniczyć jej będzie ks. bp Jan Tyrawa, ordynariusz diecezji bydgoskiej. Studenci mogą przynieść swoje indeksy, zostaną poświęcone.

 


Diecezjalny Ośrodek Duszpasterstwa Akademickiego "Martyria"

ul. Bołtucia 5
85-791 Bydgoszcz
tel. 52 32 34 810
fax 52 32 34 811
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
www.martyria.pl

 

Czy on Ciebie zdradza?
Podejrzewasz, że On ma kochankę? Sprawdź swojego partnera!
zdrada


Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

BIURO REKLAMY PORTALU

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji lub zamówić kampanię banerową zadzwoń do Biura Reklamy:

Telefon 505 416 199 biuro@reklamy24.pl

O NAS

PortalBydgoski.pl to codziennie najnowsze informacje dotyczące wydarzeń naszego miasta i regionu, wydarzeń obyczajowych, kulturalnych, polityki lokalnej, wydarzeń i wyników sportowych.

Codziennie nowe i regularne informacje przyciągają użytkowników z Bydgoszczy i regionu. Ilość użytkowników i czytelników rośnie dynamicznie z każdym miesiącem a tempo wzrostu powzoliło przekroczyć liczbę 75tys UU (unikalnych uzytkowników) w pierwszym roku funkcjonowania portalu, co przekłada się na kilkadziesiąt tysięcy odsłon banerów w kazdym tygodniu.

KONTAKT Z NAMI

PortalBydgoski.pl

redakcja (at) portalbydgoski.pl
Bydgoszcz
Kujawsko - Pomorskie
Polska

FORMULARZ ZAPYTANIA