Portal Bydgoski - Rzetelne informacje z Bydgoszczy

Imieniny:

To co ważne

Pectus i Chemia w Bydgoszczy podczas pikniku rodzinnego!

Pectus i Chemia w Bydgoszczy!

Już 28 września terenie Cartodromu Polskiego Związku Motorowego, przy ul. Fordońskiej 116 odbędzie się piknik rodzinny z udziałem przeszkolonych w zakresie pierwszej pomocy motocyklistów. Poza licznymi atrakcjami zachętą do przybycia będzie koncert gwiazdy wieczoru – grupy Pectus.

Krajowe Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego oraz Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy serdecznie zapraszają na bezpłatny piknik profilaktyczny realizowany w ramach projektu „Promowanie motopozytywnych zachowań wśród użytkowników dróg – Motopozytywni” – dofinansowanego ze środków Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Organizatorzy przygotowali sporą dawkę atrakcji m.in. pokaz ratownictwa medycznego, jazdę na torze pod okiem instruktora,  liczne stoiska tematyczne, gry i konkursy dla dzieci i młodzieży, a w części rozrywkowej wystąpi zespół Chemia oraz Pectus.

Każdy kto przybędzie w sobotnie popołudnie do Bydgoskiego cartodromu będzie miał okazję zobaczyć jak od środka wygląda samochód policyjny oraz wóz strażacki. Najlepsi motocykliści, którzy uczestniczyli w szkoleniach organizowanych w czerwcu w Bydgoszczy przez Krajowe Centrum BRD oraz bydgoską drogówkę odbiorą certyfikaty EFR oraz przeprowadzą symulację wypadku drogowego z udziałem profesjonalnych służb ratunkowych. Całość rozpoczyna się o godz. 16.00 i potrwa do późnego wieczora. Serdecznie zapraszamy.

 

Czy on Ciebie zdradza?
Podejrzewasz, że On ma kochankę? Sprawdź swojego partnera!
zdrada


Komentarze  

 
# Zespół, który grał wszędzieLast True Cowboy 2013-09-19 13:53
Szczerze nie rozumiem fenomenu zespołu Chemia - mnie ich muzyka nie przekonuje - jest wg mnie wtórna i nic ciekawego nie wprowadza. Nie wiem jakim cudem ten zespół zagrał na każdym możliwym festiwalu w tym kraju...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# RE: Zespół, który grał wszędzieRadul 2013-09-23 15:37
Fakt, skoro ciebie nie przekonuje, trzeba ich zbojkotować
Byłem na woodstocku, to mega dobry band

A Pectus ciebie przekonuje?

Cytuję Last True Cowboy:
Szczerze nie rozumiem fenomenu zespołu Chemia - mnie ich muzyka nie przekonuje - jest wg mnie wtórna i nic ciekawego nie wprowadza. Nie wiem jakim cudem ten zespół zagrał na każdym możliwym festiwalu w tym kraju...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# NiestetyLast True Cowboy 2013-09-24 08:43
Byłem na 4 koncertach zespołu chemia w tym roku - różne festiwale i na żadnym mi się nie podobało, nic ciekawego nie prezentują. Niestety w tym przypadku zestawienie Pectus - Chemia jest idealne, oba zespoły to podobna klasa..... Wtórne, przeciętne granie, za którym idzie niezła kasa dlatego robią karierę. Ehh...a tyle dobrych zespołów gra tylko małe koncerty po obskurnych klubach...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# ...luiza 2013-09-26 10:23
Wiecie, na którą przewidziany jest koncert Pectusa?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

BIURO REKLAMY PORTALU

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji lub zamówić kampanię banerową zadzwoń do Biura Reklamy:

Telefon 505 416 199 biuro@reklamy24.pl

O NAS

PortalBydgoski.pl to codziennie najnowsze informacje dotyczące wydarzeń naszego miasta i regionu, wydarzeń obyczajowych, kulturalnych, polityki lokalnej, wydarzeń i wyników sportowych.

Codziennie nowe i regularne informacje przyciągają użytkowników z Bydgoszczy i regionu. Ilość użytkowników i czytelników rośnie dynamicznie z każdym miesiącem a tempo wzrostu powzoliło przekroczyć liczbę 75tys UU (unikalnych uzytkowników) w pierwszym roku funkcjonowania portalu, co przekłada się na kilkadziesiąt tysięcy odsłon banerów w kazdym tygodniu.

KONTAKT Z NAMI

PortalBydgoski.pl

redakcja (at) portalbydgoski.pl
Bydgoszcz
Kujawsko - Pomorskie
Polska

FORMULARZ ZAPYTANIA