Portal Bydgoski - Rzetelne informacje z Bydgoszczy

Imieniny:

Po pijaku uszkodził cztery auta
Po pijaku uszkodził cztery auta

REKLAMA

Po pijaku uszkodził cztery auta

Po pijaku uszkodził cztery auta

Uszkodzenie czterech samochodów to wynik nieodpowiedzialnego zachowania 30-letniego kierowcy, który prowadził pojazd mając prawie 3 promile alkoholu w organizmie.

W minioną sobotę funkcjonariusze z Bydgoszczy otrzymali zgłoszenie o pijanym kierowcy, który uszkodził kilka zaparkowanych na ulicy pojazdów. Na miejsce zostali wysłani funkcjonariusze, których zadaniem było wyjaśnienie sprawy oraz zatrzymanie kierowcy. Sprawcą zdarzenia okazał się 30-letni mężczyzna, który na skrzyżowaniu ul. Sienkiewicza i ul. Wileńskiej prowadząc w stanie upojenia alkoholowego, uszkodził cztery zaparkowane w okolicy skrzyżowania pojazdy. Jak wykazało badanie alkomatem mężczyzna ten posiadał prawie 3 promile alkoholu w organizmie. Natychmiast trafił on do policyjnego aresztu. Gdy tylko wytrzeźwieje zostaną postawione mu zarzuty. Na szczęście w wyniku nieodpowiedzialnego zachowania kierowcy nikt nie ucierpiał.

 


Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

REKLAMA

POLECAMY

BIURO REKLAMY PORTALU

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji lub zamówić kampanię banerową zadzwoń do Biura Reklamy:

Telefon 505 416 199 biuro@reklamy24.pl

O NAS

PortalBydgoski.pl to codziennie najnowsze informacje dotyczące wydarzeń naszego miasta i regionu, wydarzeń obyczajowych, kulturalnych, polityki lokalnej, wydarzeń i wyników sportowych.

Codziennie nowe i regularne informacje przyciągają użytkowników z Bydgoszczy i regionu. Ilość użytkowników i czytelników rośnie dynamicznie z każdym miesiącem a tempo wzrostu powzoliło przekroczyć liczbę 75tys UU (unikalnych uzytkowników) w pierwszym roku funkcjonowania portalu, co przekłada się na kilkadziesiąt tysięcy odsłon banerów w kazdym tygodniu.

KONTAKT Z NAMI

PortalBydgoski.pl

redakcja (at) portalbydgoski.pl
Bydgoszcz
Kujawsko - Pomorskie
Polska

FORMULARZ ZAPYTANIA