Portal Bydgoski - Rzetelne informacje z Bydgoszczy

Imieniny:

To co ważne

Region

Uwaga panie! Bezpłatna mammografia, warto się zbadać

Ostatnia w tym roku wizyta mammobusu LUX MED Diagnostyka.

 

Laptopy za stare telefony komórkowe trafiły do bydgoskich szkół

nadesłaneZorganizowany przez Urząd Miasta Bydgoszczy, Fundację Skarbowości im. Jana Pawła II oraz spółkę ProNatura konkurs ekologiczny z EkoSkarbusiem dobiegł końca. Bydgoskie szkoły, które zebrały najwięcej starych telefonów komórkowych, otrzymały cenne nagrody.

 

Spotkanie z Markiem Pindralem

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Bydgoszczy serdecznie zaprasza na spotkanie z Markiem Pindralem – wykładowcą języka angielskiego, autorem pokazów multimedialnych, wystaw fotograficznych. Odwiedził kilkadziesiąt krajów, poza Chinami mieszkając dłużej w Wielkiej Brytanii i Omanie.

 

Festiwal Twórczości Osób Niepełnosprawnych "Fart"

Fundacja "Wiatrak" zaprasza do udziału w IV Festiwalu Twórczości Osób Niepełnosprawnych. Na prace w siedmiu kategoriach fundacja czeka do 12 listopada.

 

Co wspólnego z depresją ma spełnianie marzeń?

Wytwórnia MarzeńInspirują, pomagają, uczą spełniać marzenia. Monika Wirżajtys i Aleksandra Grzybowska-Mirska, psycholożki, które założyły Wytwórnię Marzeń.

 


BIURO REKLAMY PORTALU

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji lub zamówić kampanię banerową zadzwoń do Biura Reklamy:

Telefon 505 416 199 biuro@reklamy24.pl

O NAS

PortalBydgoski.pl to codziennie najnowsze informacje dotyczące wydarzeń naszego miasta i regionu, wydarzeń obyczajowych, kulturalnych, polityki lokalnej, wydarzeń i wyników sportowych.

Codziennie nowe i regularne informacje przyciągają użytkowników z Bydgoszczy i regionu. Ilość użytkowników i czytelników rośnie dynamicznie z każdym miesiącem a tempo wzrostu powzoliło przekroczyć liczbę 75tys UU (unikalnych uzytkowników) w pierwszym roku funkcjonowania portalu, co przekłada się na kilkadziesiąt tysięcy odsłon banerów w kazdym tygodniu.

KONTAKT Z NAMI

PortalBydgoski.pl

redakcja (at) portalbydgoski.pl
Bydgoszcz
Kujawsko - Pomorskie
Polska

FORMULARZ ZAPYTANIA