Portal Bydgoski - Rzetelne informacje z Bydgoszczy

Imieniny:

To co ważne

Artykuły powiązane

Inne artykuły z tej kategorii

Reklama w Portalu Bydgoskim

 

Reklama w Portalu Bydgoskim

 

Portal Bydgoski to codziennie najnowsze informacje dotyczące wydarzeń naszego miasta i rejonu, wydarzeń obyczajowych, kulturalnych, polityki lokalnej, wydarzeń i wyników sportowych.

Codziennie nowe i regularne  informacje przyciągają użytkowników z Bydgoszczy i regionu. Ilość użytkowników i czytelników portalu rośnie dynamicznie z każdym miesiącem a tempo wzrostu pozwoliło przekroczyć liczbę 75 tys UU (unikalnych użytkowników) w pierwszym roku funkcjonowania portalu, co przekłada się na kilkadziesiąt tysięcy odsłon  banerów  w każdym tygodniu.

Warto mieć u nas swoje miejsce

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji lub zamówić kampanie banerową zadzwoń do
Biura Reklamy pod nr 505 416 199 lub napisz Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Sprawdź dostępne miejsca reklamowe.

 

Czy on Ciebie zdradza?
Podejrzewasz, że On ma kochankę? Sprawdź swojego partnera!
zdrada


BIURO REKLAMY PORTALU

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji lub zamówić kampanię banerową zadzwoń do Biura Reklamy:

Telefon 505 416 199 biuro@reklamy24.pl

O NAS

PortalBydgoski.pl to codziennie najnowsze informacje dotyczące wydarzeń naszego miasta i regionu, wydarzeń obyczajowych, kulturalnych, polityki lokalnej, wydarzeń i wyników sportowych.

Codziennie nowe i regularne informacje przyciągają użytkowników z Bydgoszczy i regionu. Ilość użytkowników i czytelników rośnie dynamicznie z każdym miesiącem a tempo wzrostu powzoliło przekroczyć liczbę 75tys UU (unikalnych uzytkowników) w pierwszym roku funkcjonowania portalu, co przekłada się na kilkadziesiąt tysięcy odsłon banerów w kazdym tygodniu.

KONTAKT Z NAMI

PortalBydgoski.pl

redakcja (at) portalbydgoski.pl
Bydgoszcz
Kujawsko - Pomorskie
Polska

FORMULARZ ZAPYTANIA