Portal Bydgoski - Rzetelne informacje z Bydgoszczy

Imieniny:

To co ważne

Reportaż

Kolej przybliża Polskę do Niemiec (wideo)

Jest to symboliczny znak przyjacielskich relacji między Polską, a Niemcami - mówił w czasie inauguracyjnego przejazdu pociągu relacji Gdynia – Berlin minister Sławomir Nowak. To połączenie przybliża także praktycznie Trójmiasto, Bydgoszcz i Inowrocław do stolicy Niemiec.

 

Europoseł chce wyrównywać szansę (wideo)

Poseł do Parlamentu Europejskiego Janusz Zemke zdecydowanie od ponad roku stawia na wyrównywanie szans wśród najmłodszych oraz walczy z cyfrowym wykluczeniem osób starszych.

 

Bydgoska prasa podziemna (wideo)

W okresie stanu wojennego na terenie Bydgoszczy w konspiracji wydawanych było kilka tytułów podziemnych gazet. O szczegółach opowiada nam jeden z wydawców  - radny Stefan Pastuszewski.

 

Dlaczego warto oddawać krew?

Zapraszamy do obejrzenia materiału przygotowanego wspólnie z RCKiK w Bydgoszczy pokazującego jak wygląda zabieg oddawania krwi i dlaczego warto to robić.

 

Brak parkingów zabija starówkę (wideo)

W ostatnich latach jesteśmy świadkami wymierania okolic bydgoskiej starówki, główną przyczyną tego jest brak miejsc parkingowych, przez co drobni kupcy przegrywają z marketami.

 

Problemy wokół małej obwodnicy Inowrocławia (wideo)

W środę o godzinie 14 w Inowrocławiu otwarte została wydłużona ulica Metalowców, nazywana także ,,małą obwodnicą”, gdyż łączy ulicy Dworcową (wlot od strony Bydgoszczy) z ulicą Toruńską (wlot od strony Torunia).

 


BIURO REKLAMY PORTALU

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji lub zamówić kampanię banerową zadzwoń do Biura Reklamy:

Telefon 505 416 199 biuro@reklamy24.pl

O NAS

PortalBydgoski.pl to codziennie najnowsze informacje dotyczące wydarzeń naszego miasta i regionu, wydarzeń obyczajowych, kulturalnych, polityki lokalnej, wydarzeń i wyników sportowych.

Codziennie nowe i regularne informacje przyciągają użytkowników z Bydgoszczy i regionu. Ilość użytkowników i czytelników rośnie dynamicznie z każdym miesiącem a tempo wzrostu powzoliło przekroczyć liczbę 75tys UU (unikalnych uzytkowników) w pierwszym roku funkcjonowania portalu, co przekłada się na kilkadziesiąt tysięcy odsłon banerów w kazdym tygodniu.

KONTAKT Z NAMI

PortalBydgoski.pl

redakcja (at) portalbydgoski.pl
Bydgoszcz
Kujawsko - Pomorskie
Polska

FORMULARZ ZAPYTANIA