Portal Bydgoski - Rzetelne informacje z Bydgoszczy

Imieniny:

To co ważne

Schody na indywidualne zamówienie
Schody na indywidualne zamówienie

Artykuły powiązane

Schody na indywidualne zamówienie

Schody na indywidualne zamówienie

Dobrze zaprojektowane i skonstruowane schody mają istotny wpływ na bezpieczeństwo w każdym budynku mieszkalnym. Powinny posiadać odpowiednie wymiary, a dobrana wysokość i szerokość poszczególnych stopni jest gwarancją swobodnego i komfortowego poruszania się w domu.

Wyróżniamy schody jednobiegowe, dwubiegowe oraz zabiegowe. Jeśli dysponujemy niewielką powierzchnią mieszkalną albo dwupoziomowym lokum to idealnym rozwiązaniem będą schody kręcone, które charakteryzują się trójkątnym kształtem stopni mocowanych na drewnianym, czy murowanym słupie. Decydując się na schody prowadzące do piwnicy, albo na strych, budujemy zazwyczaj dość strome schody drabiniaste. Stopnie schodów mogą być wykonane z różnych materiałów, zazwyczaj z drewna, albo metalu. Stopnie drewniane lakierujemy wybranym kolorem pasującym do wnętrza (zazwyczaj imituje on drewno).

W ofercie firmy Ergo Drew ze Złej Wsi Wielkiej (koło Bydgoszczy), doświadczonego producenta schodów drewnianych, znajdziemy funkcjonalne schody z drewna wykonywane na indywidualne zamówienie. Są to schody tradycyjne, gięte, z dodatkiem elementów kamiennych, metalowych oraz innych dekoracji. Wykonane z litego drewna krajowego lub egzotycznego, które charakteryzuje się wysoką trwałością. Konkurencyjne ceny praz wysoka jakość produktów powodują, że firma z powodzeniem realizuje zamówienia w obrębie Polski oraz za granicą. Schody projektowane są przez fachowców w oparciu o nowoczesne techniki komputerowe, a projekty spełniają najwyższe kryteria jakości i dopasowane są do indywidualnych wymagań Klientów i dobrze zaprojektowane i wykonane schody gwarantują pełne zadowolenie Klientów, dlatego warto zadbać o ich jakość.

http://www.ergodrew.pl/

 

Czy on Ciebie zdradza?
Podejrzewasz, że On ma kochankę? Sprawdź swojego partnera!
zdrada


BIURO REKLAMY PORTALU

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji lub zamówić kampanię banerową zadzwoń do Biura Reklamy:

Telefon 505 416 199 biuro@reklamy24.pl

O NAS

PortalBydgoski.pl to codziennie najnowsze informacje dotyczące wydarzeń naszego miasta i regionu, wydarzeń obyczajowych, kulturalnych, polityki lokalnej, wydarzeń i wyników sportowych.

Codziennie nowe i regularne informacje przyciągają użytkowników z Bydgoszczy i regionu. Ilość użytkowników i czytelników rośnie dynamicznie z każdym miesiącem a tempo wzrostu powzoliło przekroczyć liczbę 75tys UU (unikalnych uzytkowników) w pierwszym roku funkcjonowania portalu, co przekłada się na kilkadziesiąt tysięcy odsłon banerów w kazdym tygodniu.

KONTAKT Z NAMI

PortalBydgoski.pl

redakcja (at) portalbydgoski.pl
Bydgoszcz
Kujawsko - Pomorskie
Polska

FORMULARZ ZAPYTANIA