Portal Bydgoski - Rzetelne informacje z Bydgoszczy

Imieniny:

To co ważne

Spotkanie z Markiem Pindralem

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Bydgoszczy serdecznie zaprasza na spotkanie z Markiem Pindralem – wykładowcą języka angielskiego, autorem pokazów multimedialnych, wystaw fotograficznych. Odwiedził kilkadziesiąt krajów, poza Chinami mieszkając dłużej w Wielkiej Brytanii i Omanie.

 


Autor książek Chiny od góry do dołu, będącej zapisem wrażeń i obserwacji, poczynionych podczas dwuletniego pobytu w Chinach, gdzie uczył angielskiego na uniwersytecie Chengdu oraz  W cieniu minaretów – Oman – efekt trzyletniego pobytu w Omanie.  Bydgoskie spotkanie połączone będzie z promocją tej ostatniej książki, której towarzyszyć będzie prezentacja zdjęć.


Spotkanie dofinansowane przez Instytut Książki w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.

7.12.2015, poniedziałek, godz. 17.00
Filia nr 3 dla dorosłych i dla dzieci, ul. Grunwaldzka 33 (Okole)
Bezpłatne wejściówki do odbioru od 30.11.2015, godz. 16.00 w Wypożyczalni Głównej, Stary Rynek 24 oraz w Filii nr 3 przy ul. Grunwaldzkiej 33 (pierwszeństwo mają członkowie  Dyskusyjnych Klubów Książki).

 

Czy on Ciebie zdradza?
Podejrzewasz, że On ma kochankę? Sprawdź swojego partnera!
zdrada


Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

BIURO REKLAMY PORTALU

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji lub zamówić kampanię banerową zadzwoń do Biura Reklamy:

Telefon 505 416 199 biuro@reklamy24.pl

O NAS

PortalBydgoski.pl to codziennie najnowsze informacje dotyczące wydarzeń naszego miasta i regionu, wydarzeń obyczajowych, kulturalnych, polityki lokalnej, wydarzeń i wyników sportowych.

Codziennie nowe i regularne informacje przyciągają użytkowników z Bydgoszczy i regionu. Ilość użytkowników i czytelników rośnie dynamicznie z każdym miesiącem a tempo wzrostu powzoliło przekroczyć liczbę 75tys UU (unikalnych uzytkowników) w pierwszym roku funkcjonowania portalu, co przekłada się na kilkadziesiąt tysięcy odsłon banerów w kazdym tygodniu.

KONTAKT Z NAMI

PortalBydgoski.pl

redakcja (at) portalbydgoski.pl
Bydgoszcz
Kujawsko - Pomorskie
Polska

FORMULARZ ZAPYTANIA