Portal Bydgoski - Rzetelne informacje z Bydgoszczy

Imieniny:

To co ważne

Strażnicy Miejscy rozmawiali o bezpieczeństwie w internecie

Dzisiaj obchodzimy ,,Dzień bezpiecznego Internetu”. Jest to najszybciej rozwijające się medium umożliwiające łatwą komunikację. Pamiętać powinniśmy jednak, że w internecie czyha wiele zagrożeń. O tych zagrożeniach, w ramach profilaktyki rozmawiali z uczniami szkół podstawowych strażnicy miejscy.

 

Funkcjonariusze Straży Miejskiej wzięli dzisiaj udział w debacie, która odbyła się w Szkole Podstawowej nr 43 przy ulicy Łowickiej 45. Rozmawiano głównie o zagrożeniach związanych z Internetem i w jaki sposób młodzi ludzie mogą się ich ustrzec.

Z roku na rok wzrasta liczba przestępstw popełnianych w internecie. Ma to związek z coraz większym dostępem do Internetu.

 

Czy on Ciebie zdradza?
Podejrzewasz, że On ma kochankę? Sprawdź swojego partnera!
zdrada


Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

BIURO REKLAMY PORTALU

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji lub zamówić kampanię banerową zadzwoń do Biura Reklamy:

Telefon 505 416 199 biuro@reklamy24.pl

O NAS

PortalBydgoski.pl to codziennie najnowsze informacje dotyczące wydarzeń naszego miasta i regionu, wydarzeń obyczajowych, kulturalnych, polityki lokalnej, wydarzeń i wyników sportowych.

Codziennie nowe i regularne informacje przyciągają użytkowników z Bydgoszczy i regionu. Ilość użytkowników i czytelników rośnie dynamicznie z każdym miesiącem a tempo wzrostu powzoliło przekroczyć liczbę 75tys UU (unikalnych uzytkowników) w pierwszym roku funkcjonowania portalu, co przekłada się na kilkadziesiąt tysięcy odsłon banerów w kazdym tygodniu.

KONTAKT Z NAMI

PortalBydgoski.pl

redakcja (at) portalbydgoski.pl
Bydgoszcz
Kujawsko - Pomorskie
Polska

FORMULARZ ZAPYTANIA