Portal Bydgoski - Rzetelne informacje z Bydgoszczy

Imieniny:

To co ważne

Strażnicy Miejscy rozmawiali o bezpieczeństwie w internecie

Dzisiaj obchodzimy ,,Dzień bezpiecznego Internetu”. Jest to najszybciej rozwijające się medium umożliwiające łatwą komunikację. Pamiętać powinniśmy jednak, że w internecie czyha wiele zagrożeń. O tych zagrożeniach, w ramach profilaktyki rozmawiali z uczniami szkół podstawowych strażnicy miejscy.

 

Funkcjonariusze Straży Miejskiej wzięli dzisiaj udział w debacie, która odbyła się w Szkole Podstawowej nr 43 przy ulicy Łowickiej 45. Rozmawiano głównie o zagrożeniach związanych z Internetem i w jaki sposób młodzi ludzie mogą się ich ustrzec.

Z roku na rok wzrasta liczba przestępstw popełnianych w internecie. Ma to związek z coraz większym dostępem do Internetu.

 


Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

BIURO REKLAMY PORTALU

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji lub zamówić kampanię banerową zadzwoń do Biura Reklamy:

Telefon 505 416 199 biuro@reklamy24.pl

O NAS

PortalBydgoski.pl to codziennie najnowsze informacje dotyczące wydarzeń naszego miasta i regionu, wydarzeń obyczajowych, kulturalnych, polityki lokalnej, wydarzeń i wyników sportowych.

Codziennie nowe i regularne informacje przyciągają użytkowników z Bydgoszczy i regionu. Ilość użytkowników i czytelników rośnie dynamicznie z każdym miesiącem a tempo wzrostu powzoliło przekroczyć liczbę 75tys UU (unikalnych uzytkowników) w pierwszym roku funkcjonowania portalu, co przekłada się na kilkadziesiąt tysięcy odsłon banerów w kazdym tygodniu.

KONTAKT Z NAMI

PortalBydgoski.pl

redakcja (at) portalbydgoski.pl
Bydgoszcz
Kujawsko - Pomorskie
Polska

FORMULARZ ZAPYTANIA