Portal Bydgoski - Rzetelne informacje z Bydgoszczy

Imieniny:

To co ważne

Święto ulicy Gdańskiej już w ten weekend

Święto ulicy Gdańskiej już w ten weekend

W najbliższy weekend wszyscy bydgoszczanie powinni odwiedzić centrum swojego miasta. Czekać na nich będzie moc atrakcji związanych z obchodami Święta ulicy Gdańskiej. Jednym z jaśniejszych punktów imprezy będzie Dom Mody Drukarnia.

Już w piątek organizatorzy zapraszają na godzinę 21.00 do Kina Perła, które na dobre rozgościło się na placu przy Drukarni. W ten wieczór prezentowany będzie film "Dziewczyna z Jersey" z Benem Affleckiem i piękną Liv Tyler w roli głównej. W sobotnie popołudnie w ramach Święta ul. Gdańskiej Wojewódzki Ośrodek Kultury i Szkoła Tańca Bohema zapraszają na Taneczne Rozpoczęcia Lata. Start już o godzinie 12.00 na placu przy Drukarni. Będzie to utrzymane w zabawnej formule przedstawienie historii tańca - mówi jeden z organizatorów, p. Małgorzata Wójcik. Nie zabraknie także konkursów i zabaw dla najmłodszych. Impreza kończy się o godz. 14.00.

Po emocjach związanych z tańcem wizytujących ulicę Gdańską, Drukarnia zaprasza do zapoznania się z legendarnym już filmem z 1942 roku, Casablanca. Emisja tego arcydzieła rozpoczyna się już o 21.00. Obchody kończy film Wolf Creek, który zostanie wyemitowany już niedzielę w Kino Perła.

Poza Drukarnią do projektu przyłączyły się liczne instytucje i firmy znajdujące się przy ul. Gdańskiej. Szczegóły i pełen program obchodów znajdą Państwo na stronie organizatora ( www.bydgoszcz.gazeta.pl ) oraz na plakatach informacyjnych.

Przypominamy również Kinie Perła. W tym tygodniu następujące seanse:

  • Środa, 26.06 – Etiudy Studenckie Łódzkiej Filmówki
  • Czwartek, 27.06 - - „Oddech”, reż. Kim Ki-Duk, Korea Południowa, 2007 r.
  • Piątek, 28.06 – „Dzziewczyna z Jersey”, reż. Kevin Smith, USA, 2004 r.
  • Sobota, 29.06 – „Casablanca” , reż. Michael Curtiz, 1942 r.
  • Niedziela 30.06 – „Wolf Creek”, reż.  Greg McLean, Australia, 2005 r.
 

Czy on Ciebie zdradza?
Podejrzewasz, że On ma kochankę? Sprawdź swojego partnera!
zdrada


Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

BIURO REKLAMY PORTALU

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji lub zamówić kampanię banerową zadzwoń do Biura Reklamy:

Telefon 505 416 199 biuro@reklamy24.pl

O NAS

PortalBydgoski.pl to codziennie najnowsze informacje dotyczące wydarzeń naszego miasta i regionu, wydarzeń obyczajowych, kulturalnych, polityki lokalnej, wydarzeń i wyników sportowych.

Codziennie nowe i regularne informacje przyciągają użytkowników z Bydgoszczy i regionu. Ilość użytkowników i czytelników rośnie dynamicznie z każdym miesiącem a tempo wzrostu powzoliło przekroczyć liczbę 75tys UU (unikalnych uzytkowników) w pierwszym roku funkcjonowania portalu, co przekłada się na kilkadziesiąt tysięcy odsłon banerów w kazdym tygodniu.

KONTAKT Z NAMI

PortalBydgoski.pl

redakcja (at) portalbydgoski.pl
Bydgoszcz
Kujawsko - Pomorskie
Polska

FORMULARZ ZAPYTANIA