Portal Bydgoski - Rzetelne informacje z Bydgoszczy

Imieniny:

To co ważne

Święto ulicy Gdańskiej już w ten weekend

Święto ulicy Gdańskiej już w ten weekend

W najbliższy weekend wszyscy bydgoszczanie powinni odwiedzić centrum swojego miasta. Czekać na nich będzie moc atrakcji związanych z obchodami Święta ulicy Gdańskiej. Jednym z jaśniejszych punktów imprezy będzie Dom Mody Drukarnia.

Już w piątek organizatorzy zapraszają na godzinę 21.00 do Kina Perła, które na dobre rozgościło się na placu przy Drukarni. W ten wieczór prezentowany będzie film "Dziewczyna z Jersey" z Benem Affleckiem i piękną Liv Tyler w roli głównej. W sobotnie popołudnie w ramach Święta ul. Gdańskiej Wojewódzki Ośrodek Kultury i Szkoła Tańca Bohema zapraszają na Taneczne Rozpoczęcia Lata. Start już o godzinie 12.00 na placu przy Drukarni. Będzie to utrzymane w zabawnej formule przedstawienie historii tańca - mówi jeden z organizatorów, p. Małgorzata Wójcik. Nie zabraknie także konkursów i zabaw dla najmłodszych. Impreza kończy się o godz. 14.00.

Po emocjach związanych z tańcem wizytujących ulicę Gdańską, Drukarnia zaprasza do zapoznania się z legendarnym już filmem z 1942 roku, Casablanca. Emisja tego arcydzieła rozpoczyna się już o 21.00. Obchody kończy film Wolf Creek, który zostanie wyemitowany już niedzielę w Kino Perła.

Poza Drukarnią do projektu przyłączyły się liczne instytucje i firmy znajdujące się przy ul. Gdańskiej. Szczegóły i pełen program obchodów znajdą Państwo na stronie organizatora ( www.bydgoszcz.gazeta.pl ) oraz na plakatach informacyjnych.

Przypominamy również Kinie Perła. W tym tygodniu następujące seanse:

  • Środa, 26.06 – Etiudy Studenckie Łódzkiej Filmówki
  • Czwartek, 27.06 - - „Oddech”, reż. Kim Ki-Duk, Korea Południowa, 2007 r.
  • Piątek, 28.06 – „Dzziewczyna z Jersey”, reż. Kevin Smith, USA, 2004 r.
  • Sobota, 29.06 – „Casablanca” , reż. Michael Curtiz, 1942 r.
  • Niedziela 30.06 – „Wolf Creek”, reż.  Greg McLean, Australia, 2005 r.
 


Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

BIURO REKLAMY PORTALU

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji lub zamówić kampanię banerową zadzwoń do Biura Reklamy:

Telefon 505 416 199 biuro@reklamy24.pl

O NAS

PortalBydgoski.pl to codziennie najnowsze informacje dotyczące wydarzeń naszego miasta i regionu, wydarzeń obyczajowych, kulturalnych, polityki lokalnej, wydarzeń i wyników sportowych.

Codziennie nowe i regularne informacje przyciągają użytkowników z Bydgoszczy i regionu. Ilość użytkowników i czytelników rośnie dynamicznie z każdym miesiącem a tempo wzrostu powzoliło przekroczyć liczbę 75tys UU (unikalnych uzytkowników) w pierwszym roku funkcjonowania portalu, co przekłada się na kilkadziesiąt tysięcy odsłon banerów w kazdym tygodniu.

KONTAKT Z NAMI

PortalBydgoski.pl

redakcja (at) portalbydgoski.pl
Bydgoszcz
Kujawsko - Pomorskie
Polska

FORMULARZ ZAPYTANIA