Portal Bydgoski - Rzetelne informacje z Bydgoszczy

Imieniny:

To co ważne

Tańcz, tańcz, tańcz!Czyli szaleńcza zumba i zakręcona salsa

Fot. Dance& FitSzkoła Tańca SalsaFit oraz Agencja Taneczna Dance & Fit  ruszają z jesienną edycją zajęć Salsy i Zumby. Zapraszamy Panie w każdym wieku. Zajęcia oprócz poprawy sylwetki gwarantują również wspaniałą zabawę i wykwalifikowana kadrę instruktorską.

Zajęcia są prowadzone od poniedziałku do czwartku w różnych lokalizacjach w Bydgoszczy. Szczegóły dotyczące grafiku można sprawdzić na stronie internetowej www.salsafit.pl oraz www.danceandfit.pl. Przyjdź i przekonaj się, że zajęcia to szalona mieszanka tańców latynoamerykańskich z fitnessem a prosta choreografia umożliwia uczestnictwo praktycznie każdemu. Łap formę i zapisz się już dziś. Jeśli powołasz się na portalbydgoski.pl otrzymasz 10% rabatu na karnet. Zapisy pod numerem telefonu : 505 276 709

 


Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

BIURO REKLAMY PORTALU

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji lub zamówić kampanię banerową zadzwoń do Biura Reklamy:

Telefon 505 416 199 biuro@reklamy24.pl

O NAS

PortalBydgoski.pl to codziennie najnowsze informacje dotyczące wydarzeń naszego miasta i regionu, wydarzeń obyczajowych, kulturalnych, polityki lokalnej, wydarzeń i wyników sportowych.

Codziennie nowe i regularne informacje przyciągają użytkowników z Bydgoszczy i regionu. Ilość użytkowników i czytelników rośnie dynamicznie z każdym miesiącem a tempo wzrostu powzoliło przekroczyć liczbę 75tys UU (unikalnych uzytkowników) w pierwszym roku funkcjonowania portalu, co przekłada się na kilkadziesiąt tysięcy odsłon banerów w kazdym tygodniu.

KONTAKT Z NAMI

PortalBydgoski.pl

redakcja (at) portalbydgoski.pl
Bydgoszcz
Kujawsko - Pomorskie
Polska

FORMULARZ ZAPYTANIA