Portal Bydgoski - Rzetelne informacje z Bydgoszczy

Imieniny:

To co ważne

Tańcz, tańcz, tańcz!Czyli szaleńcza zumba i zakręcona salsa

Fot. Dance& FitSzkoła Tańca SalsaFit oraz Agencja Taneczna Dance & Fit  ruszają z jesienną edycją zajęć Salsy i Zumby. Zapraszamy Panie w każdym wieku. Zajęcia oprócz poprawy sylwetki gwarantują również wspaniałą zabawę i wykwalifikowana kadrę instruktorską.

Zajęcia są prowadzone od poniedziałku do czwartku w różnych lokalizacjach w Bydgoszczy. Szczegóły dotyczące grafiku można sprawdzić na stronie internetowej www.salsafit.pl oraz www.danceandfit.pl. Przyjdź i przekonaj się, że zajęcia to szalona mieszanka tańców latynoamerykańskich z fitnessem a prosta choreografia umożliwia uczestnictwo praktycznie każdemu. Łap formę i zapisz się już dziś. Jeśli powołasz się na portalbydgoski.pl otrzymasz 10% rabatu na karnet. Zapisy pod numerem telefonu : 505 276 709

 

Czy on Ciebie zdradza?
Podejrzewasz, że On ma kochankę? Sprawdź swojego partnera!
zdrada


Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

BIURO REKLAMY PORTALU

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji lub zamówić kampanię banerową zadzwoń do Biura Reklamy:

Telefon 505 416 199 biuro@reklamy24.pl

O NAS

PortalBydgoski.pl to codziennie najnowsze informacje dotyczące wydarzeń naszego miasta i regionu, wydarzeń obyczajowych, kulturalnych, polityki lokalnej, wydarzeń i wyników sportowych.

Codziennie nowe i regularne informacje przyciągają użytkowników z Bydgoszczy i regionu. Ilość użytkowników i czytelników rośnie dynamicznie z każdym miesiącem a tempo wzrostu powzoliło przekroczyć liczbę 75tys UU (unikalnych uzytkowników) w pierwszym roku funkcjonowania portalu, co przekłada się na kilkadziesiąt tysięcy odsłon banerów w kazdym tygodniu.

KONTAKT Z NAMI

PortalBydgoski.pl

redakcja (at) portalbydgoski.pl
Bydgoszcz
Kujawsko - Pomorskie
Polska

FORMULARZ ZAPYTANIA