Portal Bydgoski - Rzetelne informacje z Bydgoszczy

Imieniny:

To co ważne

Taśmy tkaninowo-gumowe

Artykuły powiązane

Taśmy tkaninowo-gumowe

Taśmy tkaninowo-gumowe wykorzystywane są do przenoszenia materiałów sypkich, sproszkowanych, gruboziarnistych, a także kawałków i całych sztuk produktów. Z powodzeniem mogą być stosowane w niemal wszystkich gałęziach przemysłu. Transport może odbywa się w temperaturze od -25 do +60 stopni.

 


Konstrukcja taśmy

Taśmy tkaninowo-gumowe zbudowane są z trzech elementów: z rdzenia taśmy, okładek oraz obrzeży, które zabezpieczają taśmę przed rozwarstwieniem oraz przed działaniem wody. W zależności od przemysłu, w którym taśma będzie wykorzystywana okładki mogą mieć różną grubość. Ponadto taśma może być wyposażona w gumowe profile. Stosuje się je w przypadku transportu pod kontem w stosunku do poziomu. Kształt profili zależny jest od kontu nachylenia, rodzaju materiału, który będzie transportowany, wymaganej wydajności oraz konstrukcji samego przenośnika. Gumowe profile najczęściej są wykorzystywane do transportu materiałów rozluźnionych o średnim i dużym uziarnieniu np. żwir, kamienie, owoce, warzywa.

Rodzaje taśmy

Z - zwykła taśma przeznaczona do transportu wszystkich rodzajów materiałów. Od sypkich, przez kawałki po sztuki. Nadaje się do pracy zarówno w przestrzeni otwartej jak i zamkniętej. Możliwość pracy w przedziale temperaturowym -25 st. C - +60 st. C.

T - taśma trudno palna, która przeznaczona jest do transportu materiałów sypkich, w kawałkach i sztukach. Przystosowana do pracy w miejscach gdzie istnieje ryzyko pożaru, wyjątek stanowią podziemne kopalnie węgla. Możliwość pracy od -25 do +60 stopni.

G - taśma olejoodporna, która nadaje się do przenoszenia wszelkiego rodzaju materiałów zaolejonych lub w miejscach gdzie materiały są narażone na zaolejenie. Transport odbywać się może w temperaturze od -25 do +60 stopni C.

S - taśma spożywcza idealna do przemysłu owocowo-warzywnego, cukierniczym, mleczarskim, mięsnym, drobiarskim i rybnym. Przeznaczona do pracy w temperaturze od -25 do +60 stopni C.

www.stomil-bydgoszcz.pl

 

Czy on Ciebie zdradza?
Podejrzewasz, że On ma kochankę? Sprawdź swojego partnera!
zdrada


BIURO REKLAMY PORTALU

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji lub zamówić kampanię banerową zadzwoń do Biura Reklamy:

Telefon 505 416 199 biuro@reklamy24.pl

O NAS

PortalBydgoski.pl to codziennie najnowsze informacje dotyczące wydarzeń naszego miasta i regionu, wydarzeń obyczajowych, kulturalnych, polityki lokalnej, wydarzeń i wyników sportowych.

Codziennie nowe i regularne informacje przyciągają użytkowników z Bydgoszczy i regionu. Ilość użytkowników i czytelników rośnie dynamicznie z każdym miesiącem a tempo wzrostu powzoliło przekroczyć liczbę 75tys UU (unikalnych uzytkowników) w pierwszym roku funkcjonowania portalu, co przekłada się na kilkadziesiąt tysięcy odsłon banerów w kazdym tygodniu.

KONTAKT Z NAMI

PortalBydgoski.pl

redakcja (at) portalbydgoski.pl
Bydgoszcz
Kujawsko - Pomorskie
Polska

FORMULARZ ZAPYTANIA