Portal Bydgoski - Rzetelne informacje z Bydgoszczy

Imieniny:

To co ważne

TNZ NIGHT 2. Wystąpią Pawbeats, Kixnare i DJ Paulo

17 października odbędzie się TNZ NIGHT 2 live act. Wystąpią Pawbeats, Kixnare i DJ Paulo. Impreza odbędzie się w klubie Towarzyska Kafe przy ul. Poznańskiej.

PAWBEATS

Właściwie Marcin Pawłowski, autor doskonale przyjętego albumu Utopia wydanego 12 września 2014, który pokrył się złotem. Współpracował z wieloma artystami za każdym razem udowadniając, że dla niego pojęcie muzyka wykracza poza wszelakie ramy klasyfikowania gatunków. Pierwszy raz zaprezentuje swój Live Act grając utwory ściśle przez niego wyselekcjonowane.

KIXNARE

Kixnare czyli Łukasz Maszczyński to pochodzący z Częstochowy, a obecnie urzędujący w Krakowie producent i dj. Jego hip-hopowe korzenie stały się podłożem do muzycznej ewolucji, co sprawiło że inspiruje go dziś niemalże każda wartościowa muzyka. Współpracował z wieloma mniej lub bardziej znanymi postaciami polskiej sceny hiphopowej, jednak dopiero projekt o nazwie "Class of 90's"
wydany w 2007 roku ugruntował jego pozycje na liście najbardziej kreatywnych producentów w Polsce. Od
tego czasu dzielnie rozwija swoje producenckie umiejętności eksperymentując coraz częściej z
elektroniką. Od 2010 roku współpracuje z rodzimym labelem U Know Me Records, w którym wydał trzy albumy: "

DJ PAULO

Dj Paulo (B.O.K) - Na początku roku 2001 aktywny już jako DJ. W podziemiu współpracował z rapowymi artystami tak sceny lokalnej jak i krajowej. Zwerbowany w roku 2006 przez Pestkę (dzisiejszego perkusistę B.O.K), frontmana hard core'owego składu Schizma, do rapowego, klubowego grania w Bydgoszczy. Wówczas już bardziej rozpoznawalny uczestnik lokalnej sceny dj'skiej, został zaproszony do współpracy w
składzie B.O.K, gdzie realizuje się jako DJ do dziś.


WYDARZENIE: https://goo.gl/wZjcmq

 

Czy on Ciebie zdradza?
Podejrzewasz, że On ma kochankę? Sprawdź swojego partnera!
zdrada


Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

BIURO REKLAMY PORTALU

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji lub zamówić kampanię banerową zadzwoń do Biura Reklamy:

Telefon 505 416 199 biuro@reklamy24.pl

O NAS

PortalBydgoski.pl to codziennie najnowsze informacje dotyczące wydarzeń naszego miasta i regionu, wydarzeń obyczajowych, kulturalnych, polityki lokalnej, wydarzeń i wyników sportowych.

Codziennie nowe i regularne informacje przyciągają użytkowników z Bydgoszczy i regionu. Ilość użytkowników i czytelników rośnie dynamicznie z każdym miesiącem a tempo wzrostu powzoliło przekroczyć liczbę 75tys UU (unikalnych uzytkowników) w pierwszym roku funkcjonowania portalu, co przekłada się na kilkadziesiąt tysięcy odsłon banerów w kazdym tygodniu.

KONTAKT Z NAMI

PortalBydgoski.pl

redakcja (at) portalbydgoski.pl
Bydgoszcz
Kujawsko - Pomorskie
Polska

FORMULARZ ZAPYTANIA