Portal Bydgoski - Rzetelne informacje z Bydgoszczy

Imieniny:

To co ważne

Wielkie, muzyczne powitanie lata – Otwieracz 2013!
KULT, Bisz B.O.K. Live Band, Dubska oraz Upside Down – to tylko część artystów, którzy wystąpią w Bydgoszczy podczas muzycznego powitania lata – Otwieracz 2013!

Artykuły powiązane

Wielkie, muzyczne powitanie lata – Otwieracz 2013!

KULT,  Bisz B.O.K. Live Band, Dubska oraz Upside Down – to tylko część artystów, którzy wystąpią w Bydgoszczy podczas muzycznego powitania lata – Otwieracz 2013!

KULT,  Bisz B.O.K. Live Band, Dubska oraz Upside Down – to tylko część artystów, którzy wystąpią w Bydgoszczy podczas muzycznego powitania lata – Otwieracz 2013!

W tym roku mieszkańców Bydgoszczy czeka wielkie muzyczne powitanie lata. W dniach 28-30 czerwca w Myślęcinku odbędzie się festiwal, który miejmy nadzieję na dobre przywoła do nas piękne, słoneczne dni.  Otwieracz 2013 to impreza, podczas której wystąpią m.in. zespoły KULT, Bisz, Dubska, Upside Down oraz 3moonboys.

Impreza rozpocznie się w piątek 28 czerwca. Właśnie tego dnia przed klubem Estrada Stage Bar zagrają artyści reprezentujący brzmienia rodem z Jamajki. Kolejne występy zaplanowane są na polanie Różopole w Myślęcinku. 29 czerwca będziemy mieli okazję, aby podziwiać m.in. występy: Bydgoszcz Klezmer Band, 3moonboys, Dubska, Upside Down, Jakim Cudem oraz The Echoes Project.

Finałowy koncert będzie miał miejsce w niedzielę, 30 czerwca, kiedy to na scenie wystąpią: Bisz B.O.K. Live Band, Dża Dża Binks oraz legendarna formacja KULT.

Dim lights Embed Embed this video on your site

 

Czy on Ciebie zdradza?
Podejrzewasz, że On ma kochankę? Sprawdź swojego partnera!
zdrada


Komentarze  

 
# RE: Wielkie, muzyczne powitanie lata – Otwieracz 2013!młody 2013-06-17 18:09
z tego co slyszalem miał wystapic zespol Boys, Milano i inni discopolowi artyści, a z tego co widze to glownie muzyka dla starego, szarego pokolenia... przykre, doprawdy smutne to.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# OrganizatorZefir 2013-06-18 07:43
Boys, Milano etc. mieli pojawić się na innej imprezie w Hali Łuczniczka. Niestety ta została odwołana chwilę przed przez organizatora - najwyraźniej zainteresowanie było znikome....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

BIURO REKLAMY PORTALU

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji lub zamówić kampanię banerową zadzwoń do Biura Reklamy:

Telefon 505 416 199 biuro@reklamy24.pl

O NAS

PortalBydgoski.pl to codziennie najnowsze informacje dotyczące wydarzeń naszego miasta i regionu, wydarzeń obyczajowych, kulturalnych, polityki lokalnej, wydarzeń i wyników sportowych.

Codziennie nowe i regularne informacje przyciągają użytkowników z Bydgoszczy i regionu. Ilość użytkowników i czytelników rośnie dynamicznie z każdym miesiącem a tempo wzrostu powzoliło przekroczyć liczbę 75tys UU (unikalnych uzytkowników) w pierwszym roku funkcjonowania portalu, co przekłada się na kilkadziesiąt tysięcy odsłon banerów w kazdym tygodniu.

KONTAKT Z NAMI

PortalBydgoski.pl

redakcja (at) portalbydgoski.pl
Bydgoszcz
Kujawsko - Pomorskie
Polska

FORMULARZ ZAPYTANIA