Portal Bydgoski - Rzetelne informacje z Bydgoszczy

Imieniny:

To co ważne

Święto Dyni w "Koglu-Moglu"

Fundacja Nowe Pokolenie nie daje się jesiennej nudzie! W najbliższy  piątek w Kawiarni Kogel Mogel organizuje ŚWIĘTO DYNI! Szykują dla  naszych gości moc atrakcji. Będą dyniowe dekoracje, zabawy i taneczna  muzyka przede wszystkim dla dzieci.Kawiarnia Kogel Mogel, to pierwsze miejsce w Bydgoszczy w całości  dedykowane rodzinom. Meble i akcesoria są dostosowane do potrzeb dzieci  i rodziców. Wszystkie zabawki są tak dobrane, aby dzieciom sprawiały  wiele radości, a nad bezpieczeństwem maluchów czuwają nieodpłatnie doświadczone animatorki.

Środki pozyskane z działalności kawiarni przekazujemy na aktywność  charytatywną naszej Fundacji- czyli na organizację Festiwalu Radosnych  Serc oraz warsztatów artystycznych. Dla naszej Fundacji są to  najważniejsze inicjatywy, ponieważ pokazują, że warto inwestować w  rozwój dzieci i młodzieży. Przykładem może być Adrian Makar, zwycięzca
ostatniej edycji programu „Mam Talent”. Jest to chłopiec z domu dziecka,  który był laureatem Festiwalu Radosnych Serc.

Co? : Święto Dyni
Dla kogo?: Dla całych rodzin
Kiedy?: 30 października, godzina 17
Gdzie?: Ul. Adama Grzymały Siedleckiego 12 (os. Wyżyny)
Cena biletu: 3zł- dziecko; 5zł- osoba dorosła

 

Czy on Ciebie zdradza?
Podejrzewasz, że On ma kochankę? Sprawdź swojego partnera!
zdrada


Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

BIURO REKLAMY PORTALU

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji lub zamówić kampanię banerową zadzwoń do Biura Reklamy:

Telefon 505 416 199 biuro@reklamy24.pl

O NAS

PortalBydgoski.pl to codziennie najnowsze informacje dotyczące wydarzeń naszego miasta i regionu, wydarzeń obyczajowych, kulturalnych, polityki lokalnej, wydarzeń i wyników sportowych.

Codziennie nowe i regularne informacje przyciągają użytkowników z Bydgoszczy i regionu. Ilość użytkowników i czytelników rośnie dynamicznie z każdym miesiącem a tempo wzrostu powzoliło przekroczyć liczbę 75tys UU (unikalnych uzytkowników) w pierwszym roku funkcjonowania portalu, co przekłada się na kilkadziesiąt tysięcy odsłon banerów w kazdym tygodniu.

KONTAKT Z NAMI

PortalBydgoski.pl

redakcja (at) portalbydgoski.pl
Bydgoszcz
Kujawsko - Pomorskie
Polska

FORMULARZ ZAPYTANIA