Portal Bydgoski - Rzetelne informacje z Bydgoszczy

Imieniny:

To co ważne

Wygraj bilet na koncert Sawblade!

Wygraj bilet na koncert Sawblade!

Mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania dwa pojedyncze bilety na koncert formacji Sawblade, Fain oraz Nihil Quest.

To będzie istna uczta dla fanów rockowych oraz metalowych brzmień. Już 5 września w bydgoskim klubie Estrada StageBar wystąpią trzy znakomite formacje, które zadbają by nikt z publiki nie ustał spokojnie w miejscu.

Mamy do wygrania dwie pojedyncze wejściówki na to wydarzenie, które chętnie rozdamy osobom o najszybszym refleksie. Czekamy na Wasze zgłoszenia pod adresem Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Pierwsze dwa maile zatytułowane "Sawblade" wygrywają!

 

Czy on Ciebie zdradza?
Podejrzewasz, że On ma kochankę? Sprawdź swojego partnera!
zdrada


BIURO REKLAMY PORTALU

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji lub zamówić kampanię banerową zadzwoń do Biura Reklamy:

Telefon 505 416 199 biuro@reklamy24.pl

O NAS

PortalBydgoski.pl to codziennie najnowsze informacje dotyczące wydarzeń naszego miasta i regionu, wydarzeń obyczajowych, kulturalnych, polityki lokalnej, wydarzeń i wyników sportowych.

Codziennie nowe i regularne informacje przyciągają użytkowników z Bydgoszczy i regionu. Ilość użytkowników i czytelników rośnie dynamicznie z każdym miesiącem a tempo wzrostu powzoliło przekroczyć liczbę 75tys UU (unikalnych uzytkowników) w pierwszym roku funkcjonowania portalu, co przekłada się na kilkadziesiąt tysięcy odsłon banerów w kazdym tygodniu.

KONTAKT Z NAMI

PortalBydgoski.pl

redakcja (at) portalbydgoski.pl
Bydgoszcz
Kujawsko - Pomorskie
Polska

FORMULARZ ZAPYTANIA