Portal Bydgoski - Rzetelne informacje z Bydgoszczy

Imieniny:

To co ważne

Wygraj podwójną wejściówkę na koncert PERCIVAL SCHUTTENBACH


Mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania podwójny bilet na koncert formacji PERCIVAL SCHUTTENBACH i litewskiej grupy Litvintroll. w klubie Estrada Stagebar w nadchodzący czwartek 9.10. Początek koncertu o godz. 19.


Percival swoją muzyką, na którą składają się utwory ludowe, a także kompozycje zespołu, przekazuje klimat i atmosferę wczesnego średniowiecza, przenosi słuchacza w świat naszych przodków.

 

 

Więcej o trasie koncertowej tutaj

 

Mamy do wygrania jedna podwójną wejściówkę dla osoby o najszybszym refleksie. Czekamy na Wasze zgłoszenia pod adresem
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Pierwszy mail wygrywa, MUSI być zatytułowany PERCIVAL SCHUTTENBACH. Prosimy podać także imię i nazwisko :)

 

Czy on Ciebie zdradza?
Podejrzewasz, że On ma kochankę? Sprawdź swojego partnera!
zdrada


BIURO REKLAMY PORTALU

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji lub zamówić kampanię banerową zadzwoń do Biura Reklamy:

Telefon 505 416 199 biuro@reklamy24.pl

O NAS

PortalBydgoski.pl to codziennie najnowsze informacje dotyczące wydarzeń naszego miasta i regionu, wydarzeń obyczajowych, kulturalnych, polityki lokalnej, wydarzeń i wyników sportowych.

Codziennie nowe i regularne informacje przyciągają użytkowników z Bydgoszczy i regionu. Ilość użytkowników i czytelników rośnie dynamicznie z każdym miesiącem a tempo wzrostu powzoliło przekroczyć liczbę 75tys UU (unikalnych uzytkowników) w pierwszym roku funkcjonowania portalu, co przekłada się na kilkadziesiąt tysięcy odsłon banerów w kazdym tygodniu.

KONTAKT Z NAMI

PortalBydgoski.pl

redakcja (at) portalbydgoski.pl
Bydgoszcz
Kujawsko - Pomorskie
Polska

FORMULARZ ZAPYTANIA