Portal Bydgoski - Rzetelne informacje z Bydgoszczy

Imieniny:

To co ważne

Wystartowała czwarta edycja ogólnopolskiego cyklu biegów przełajowych CITY TRAIL

fot.  CitytrailPierwszy bieg w sezonie 2015/2016 odbył się w niedzielę, 13 września w Bydgoszczy. Zawodnicy startowali – podobnie jak w poprzednich latach – w Myślęcinku, jednak tym razem na nieco zmodyfikowanej trasie. Pierwsze komentarze wskazują na to, że zmiana miejsca startu i mety zawodów przypadła bydgoszczanom do gustu.


Najlepszym na 5-kilometrowej trasie okazał się zwycięzca poprzedniej edycji – Bartosz Kotłowski. Jego wynik – 15:51 nie oddaje pełni jego możliwości. – Zakończyłem już tegoroczny sezon, w tym tygodniu mój kilometraż wyjeździłam na rowerze, a nie podczas treningów biegowych. Plan na najbliższe dni to odpoczynek od biegania i kompleksowe badania fizjoterapeutyczne. Na szybkie bieganie przyjdzie czas – mówił po zawodach zawodnik LKS Ostromecko.

Wśród pań rywalizację wygrała Paulina Kulpa, z czasem 18:08. Paulina to czwarta zawodniczka poprzedniej edycji zawodów.
Warto podkreślić, że w niedzielę padł rekord frekwencji biegów dzieci i młodzieży – CITY TRAIL Junior. Na czterech dystansach wystartowało łącznie aż 267 młodych biegaczy.

Inauguracyjne zawody edycji 2015/2016 były okazją do przedstawienia  sponsora tytularnego całego ogólnopolskiego cyku – marki Nationale-Nederlanden, która od lat wspiera prozdrowotne inicjatywy sportowe. To właśnie z tej okazji zawody w Myślęcinku miały szczególną oprawę. W ramach zachęty do dbania o zdrowie do dyspozycji dorosłych były kardiobus,  mammobus, a także inne badania profilaktyczne. Najmłodsi uczestnicy imprezy mogli spożytkować nadmiar pozytywnej energii podczas zabaw w specjalnie dla nich zbudowanym miasteczku. Biegacze, którzy zapisali się na zawody w pierwszej kolejności otrzymali pamiątkowe koszulki. Uczestnicy naszego wydarzenia mieli również szansę na wygranie praktycznych gadżetów w zorganizowanych przez nas konkursach.

Przypomnijmy, że CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden to cykl sześciu biegów. Aby zostać sklasyfikowanym, walczyć o nagrody i dostać pamiątkowy medal należy pobiec w minimum czterech. Terminy kolejnych imprez to: 15 listopada, 13 grudnia, 10 stycznia, 7 lutego, 6 marca.

Szczegółowe informacje oraz zapisy znajdują się na stronie www.citytrail.pl. Wiele ciekawostek pojawia się także na profilu imprezy na Facebooku. 

Czy on Ciebie zdradza?
Podejrzewasz, że On ma kochankę? Sprawdź swojego partnera!
zdrada


Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

BIURO REKLAMY PORTALU

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji lub zamówić kampanię banerową zadzwoń do Biura Reklamy:

Telefon 505 416 199 biuro@reklamy24.pl

O NAS

PortalBydgoski.pl to codziennie najnowsze informacje dotyczące wydarzeń naszego miasta i regionu, wydarzeń obyczajowych, kulturalnych, polityki lokalnej, wydarzeń i wyników sportowych.

Codziennie nowe i regularne informacje przyciągają użytkowników z Bydgoszczy i regionu. Ilość użytkowników i czytelników rośnie dynamicznie z każdym miesiącem a tempo wzrostu powzoliło przekroczyć liczbę 75tys UU (unikalnych uzytkowników) w pierwszym roku funkcjonowania portalu, co przekłada się na kilkadziesiąt tysięcy odsłon banerów w kazdym tygodniu.

KONTAKT Z NAMI

PortalBydgoski.pl

redakcja (at) portalbydgoski.pl
Bydgoszcz
Kujawsko - Pomorskie
Polska

FORMULARZ ZAPYTANIA