Portal Bydgoski - Rzetelne informacje z Bydgoszczy

Imieniny:

To co ważne

Zawisza Bydgoszcz wygrywa w Grudziądzu

Po emocjonującym meczu zawodnikom z Bydgoszczy udało się wywieźć 3 punkty z wyjazdu do Grudziądza. Zawisza wygrał z Olimpią 3:2. W tabeli I-ligi Zawisza jest na drugim miejscu, Olimpia na 17.

 

- Derby to ciężki mecz, jesteśmy bardzo zadowoleni, że trzy punkty jadą do Bydgoszczy. Cały czas było wszystko na nożu, ciężki mecz, walki dużo. Cieszymy się, że wygraliśmy. Staram się jak mogę, aby wykonywać swoją pracę jak najlepiej. Najważniejszy jest wynik, zwycięstwo 3:2 i jedziemy z podniesioną głową do Bydgoszczy. – mówił po meczu, Szymon Lewicki, który w 35 minucie meczu doprowadził do wyrównania.

Olimpia Grudziądz  2:3     Zawisza Bydgoszcz
Bramki:

Olimpia: Kurowski 14', Kaczmarek 82' 
Zawisza: Lewicki 35', Drygas 77', Mica 80'


Zawisza Bydgoszcz: Sapela – Nykiel , Nawotczyński, Wełnicki , Igumanović – Drygas , Kona  – Smektała (46. Kamiński), Panajotow, Łukowski (68. Mica) – Lewicki (90. Gajewski).

Olimpia Grudziądz: Fabiniak – Woźniak, Piter-Bućko, Łabędzki , Kowalczyk – Reiman, Smoliński (82. Pawela), Kurowski (72. Kasperkiewicz ), Kaczmarek, Skórecki – Cieśliński (62. Djousse).


 

Czy on Ciebie zdradza?
Podejrzewasz, że On ma kochankę? Sprawdź swojego partnera!
zdrada


Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

BIURO REKLAMY PORTALU

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji lub zamówić kampanię banerową zadzwoń do Biura Reklamy:

Telefon 505 416 199 biuro@reklamy24.pl

O NAS

PortalBydgoski.pl to codziennie najnowsze informacje dotyczące wydarzeń naszego miasta i regionu, wydarzeń obyczajowych, kulturalnych, polityki lokalnej, wydarzeń i wyników sportowych.

Codziennie nowe i regularne informacje przyciągają użytkowników z Bydgoszczy i regionu. Ilość użytkowników i czytelników rośnie dynamicznie z każdym miesiącem a tempo wzrostu powzoliło przekroczyć liczbę 75tys UU (unikalnych uzytkowników) w pierwszym roku funkcjonowania portalu, co przekłada się na kilkadziesiąt tysięcy odsłon banerów w kazdym tygodniu.

KONTAKT Z NAMI

PortalBydgoski.pl

redakcja (at) portalbydgoski.pl
Bydgoszcz
Kujawsko - Pomorskie
Polska

FORMULARZ ZAPYTANIA