Autorska Pracownia Architektury Trojanowscy

Pracownia architektoniczna Trojanowscy projektuje wnętrza komercyjne i mieszkalne. Ola i Michał indywidualnie traktują potrzeby klienta, co wynika z nieszablonowego podejścia dwójki bydgoskich projektantów do swojej pracy. W realizowanych projektach widać pasję tworzenia przemyślanych, przejrzystych aranżacji.

Na etapie koncepcji pracownia proponuje zróżnicowane rozwiązania, uwzględniające potrzeby, wizje i marzenia klienta, a także możliwości architektoniczne pomieszczenia. Doświadczeni projektanci podczas rozmów ze zleceniodawcą starają się poznać jego upodobania i styl życia, aby stworzone wnętrze pasowało do jego natury. W efekcie architekci odwiedzają wraz z inwestorem salony z wyposażeniem mieszkań, co pozwala przedstawić i wybrać najbardziej optymalne rozwiązania.

Firma wykonuje kompleksowy projekt na podstawie zebranych informacji i wstępnie określonych koncepcji. Jego część techniczna umożliwia m.in. zapoznanie się z układem elektrycznym i kanalizacyjnym pomieszczeń. Taki prospekt zawiera również wycenę oraz wszystkie niezbędne dokumenty. Na tym etapie architekci dobierają meble i poszczególne materiały, jakich wykonawcy użyją podczas urządzania pomieszczenia. Projektanci tworzą dokładną wizualizację, która w realistyczny sposób pokazuje, jak będzie wyglądało wnętrze po wykonaniu wszystkich prac.

Autorska Pracownia Architektury często także na etapie budowy nadzoruje przebieg remontu, co pozwala na stworzenie aranżacji zgodnie z wcześniej opracowaną koncepcją. Projekty oddawane w stanie „pod klucz” umożliwiają klientom cieszenie się funkcjonalnością mieszkania, domu czy obiektu użytkowego niedługo po zakończeniu prac budowlanych. W przypadku obiektów użytkowych, czy biurowych w projekcie uwzględniany jest każdy detal związany z funkcjonalnością i ergonomią pracy. Mamy więc pełną specyfikację wyposażenia firmy, od lady w recepcji przez biurka z regulacją wysokości, siedziska, sale konferencyjną, aż po wyposażenie strefy wypoczynku czy firmowej kantyny.

Ola i Michał Trojanowscy z powodzeniem tworzą realizacje, w których wręcz odbija się osobowość klienta. Idealnie zgrane kontrasty, praca nad optycznym powiększaniem pomieszczeń czy przemyślane wykorzystanie minimalistycznych form – wszystko to można odnaleźć w ich projektach. Jednak to, co najbardziej przyciąga wzrok, to działanie krok po kroku według wizji określonej przez inwestora, dla którego anonimowe do tej pory wnętrze stało się wymarzonym domem. Wykonane aranżacje można obejrzeć na www.apatrojanowscy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *