Crystan – lider regeneracji wałów napędowych w branży motoryzacyjnej

Rynek motoryzacyjny jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się gałęzi przemysłu. Co roku pojawiają się nowe technologie, części i pojazdy. Jedno pozostaje jednak niezmienne – żadnym z inżynierów nie udało się jak dotąd opatentować rozwiązań niezawodnych. Nic więc dziwnego, że mechanicy nie narzekają na brak pracy, mimo coraz bardziej nowoczesnych maszyn, a warsztaty otwierają kolejne filie. Jednym z nich jest toruński Crystan.

Profesjonalizm, poparty doświadczeniem

Firma Crystan powstała ponad 25 lat temu. Specjalizuje się w produkcji oraz regeneracji wałów napędowych. W wyniku stworzenia unikalnej technologii produkcji udaje się jej oferować najwyższy poziom usług, przy zachowaniu bardzo atrakcyjnego cennika napraw. O dynamicznym rozwoju i sukcesie w branży świadczy również rozszerzenie działalności. Obecnie Crystan prowadzi filie i warsztaty w Toruniu, Gdyni, Pruszczu Gdańskim, Boczowie i Białymstoku. Duże zainteresowanie i zapotrzebowanie na wysokiej jakości części do pojazdów i maszyn skłoniło firmę do otwarcia sklepu internetowego pod koniec 2009 roku.

Co wyróżnia Crystan na tle konkurentów?

Chociaż branża motoryzacyjna jest obecnie bardzo rozwinięta zarówno pod względem technologii, jak i liczby punktów usługowych, to w dalszym ciągu nie jest łatwo o rzetelnych i doświadczonych specjalistów. Crystan posiada jeden z największych w kraju magazynów z zaopatrzeniem, co umożliwia wykonywanie nawet najbardziej wymagających zleceń, których nie podejmują się inni fachowcy. Marka obsługuje ponad 1000 klientów hurtowych i detalicznych na zasadzie stałej współpracy. Warto nadmienić, że do tego grona należą autoryzowane serwisy najbardziej prestiżowych marek, wiodący przedstawiciele krajowego i zagranicznego przemysłu, a także służby mundurowe i medyczne. O randze firmy świadczą również liczne nagrody i certyfikaty, potwierdzające jej autentyczność i zasłużoną pozycję w branży.

Przełomowość RS7

Mówiąc o potędze Crystanu trudno nie wspomnieć o autorskich metodach, które rozsławiły firmę na rynku międzynarodowym. Jednym z takich rozwiązań były szczęki CR1, znajdujące zastosowanie w specjalistycznej prasie PU4S, która odniosła ogromny sukces na skalę europejską. Prawdziwym ewenementem było jednak opatentowanie RS7. To nowatorska metoda produkcji wałów napędowych, wykorzystywana w wielofunkcyjnej maszynie PSW. Innowacyjność tego urządzenia jest połączeniem najważniejszych z punktu widzenia produkcji czynników, a więc: najwyższej jakości, skrócenia czasu produkcji oraz zminimalizowania miejsca potrzebnego do pracy urządzenia.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *