Crystan – lider regeneracji wałów napędowych w branży motoryzacyjnej

Rynek motoryzacyjny jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się gałęzi przemysłu. Co roku pojawiają się nowe technologie, części i pojazdy. Jedno pozostaje jednak niezmienne – żadnym z inżynierów nie udało się jak dotąd opatentować rozwiązań niezawodnych. Nic więc dziwnego, że mechanicy nie narzekają na brak pracy, mimo coraz bardziej nowoczesnych maszyn, a warsztaty otwierają kolejne filie. Jednym z nich jest toruński Crystan.

Profesjonalizm, poparty doświadczeniem

Firma Crystan powstała ponad 25 lat temu. Specjalizuje się w produkcji oraz regeneracji wałów napędowych. W wyniku stworzenia unikalnej technologii produkcji udaje się jej oferować najwyższy poziom usług, przy zachowaniu bardzo atrakcyjnego cennika napraw. O dynamicznym rozwoju i sukcesie w branży świadczy również rozszerzenie działalności. Obecnie Crystan prowadzi filie i warsztaty w Toruniu, Gdyni, Pruszczu Gdańskim, Boczowie i Białymstoku. Duże zainteresowanie i zapotrzebowanie na wysokiej jakości części do pojazdów i maszyn skłoniło firmę do otwarcia sklepu internetowego pod koniec 2009 roku.

Co wyróżnia Crystan na tle konkurentów?

Chociaż branża motoryzacyjna jest obecnie bardzo rozwinięta zarówno pod względem technologii, jak i liczby punktów usługowych, to w dalszym ciągu nie jest łatwo o rzetelnych i doświadczonych specjalistów. Crystan posiada jeden z największych w kraju magazynów z zaopatrzeniem, co umożliwia wykonywanie nawet najbardziej wymagających zleceń, których nie podejmują się inni fachowcy. Marka obsługuje ponad 1000 klientów hurtowych i detalicznych na zasadzie stałej współpracy. Warto nadmienić, że do tego grona należą autoryzowane serwisy najbardziej prestiżowych marek, wiodący przedstawiciele krajowego i zagranicznego przemysłu, a także służby mundurowe i medyczne. O randze firmy świadczą również liczne nagrody i certyfikaty, potwierdzające jej autentyczność i zasłużoną pozycję w branży.

Przełomowość RS7

Mówiąc o potędze Crystanu trudno nie wspomnieć o autorskich metodach, które rozsławiły firmę na rynku międzynarodowym. Jednym z takich rozwiązań były szczęki CR1, znajdujące zastosowanie w specjalistycznej prasie PU4S, która odniosła ogromny sukces na skalę europejską. Prawdziwym ewenementem było jednak opatentowanie RS7. To nowatorska metoda produkcji wałów napędowych, wykorzystywana w wielofunkcyjnej maszynie PSW. Innowacyjność tego urządzenia jest połączeniem najważniejszych z punktu widzenia produkcji czynników, a więc: najwyższej jakości, skrócenia czasu produkcji oraz zminimalizowania miejsca potrzebnego do pracy urządzenia.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat firmy? Interesujesz się tematyką wałów napędowych? Poszukujesz sprawdzonego warsztatu lub części samochodowych? Wejdź na stronę www.crystan.pl i zapoznaj się z ofertą serwisu!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *