Frigga – agencja zatrudnienia opiekunek

Frigga zajmuje się rekrutacją opiekunek i personelu medycznego do zajmowania się seniorami w Niemczech i Luksemburgu. Bydgoska agencja zatrudnienia działa od roku 2009 na rynku europejskim. Firma zapewnia pracownikom wsparcie ze strony koordynatorów, a osobom starszym najwyższą jakość opieki.

Empatyczne kandydatki lubiące pracę z ludźmi, znające język niemiecki, mogą liczyć na legalne zatrudnienie wiążące się z dobrymi zarobkami, a także odprowadzanie składek ZUS, zaświadczenie A1 i kartę EKUZ. Koordynatorzy wspierają opiekunki w kraju i zagranicą, m.in. kupując bilety i organizując podróż. Spośród wielu ofert można wybrać najodpowiedniejszą dla siebie i szybko rozpocząć pracę. Każda opiekunka ma na miejscu zapewnione zakwaterowanie i wyżywienie. Zaangażowanie w codzienne obowiązki często wpływa na otrzymanie premii lub dodatków.

Główne zadania opiekunki to towarzyszenie osobie starszej w ciągu dnia poprzez rozmowę, gotowanie posiłków, wspólne spacery, wizyty u lekarzy i znajomych seniora. Istotna jest także umiejętność prowadzenia gospodarstwa domowego. Frigga wymaga doświadczenia w podobnej pracy np. polegającej na opiece nad chorym człowiekiem. Atutem jest zwykle prawo jazdy kategorii B i wykształcenie pielęgniarskie.

Cel agencji zatrudnienia opiekunek to niesienie pomocy poprzez wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych, podawanie leków, przygotowywanie dań zgodnych z zaleceniami lekarskimi, pomoc w czynnościach fizjologicznych i domowych, a także zapewnianie wsparcia psychicznego.

Frigga dba o to, by zaspokajać potrzeby nawet najbardziej wymagających seniorów. Jest to możliwe przez współpracę z wykwalifikowanymi osobami, które mogą np. poprawić zdolności językowe z pomocą agencji. Wszystkie niezbędne informacje zarówno dotyczące ofert wyjazdów, jak i tematyczne zagadnienia prawne, medyczne czy organizacyjne można znaleźć na stronie www.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *