Rak (22.06 – 22.07)

HOROSKOP DLA RAKA NA 2018 ROK

2018 rok wzniesie Twój optymizm, pewność siebie i pozytywną energię na zupełnie inny poziom. Będziesz mieć dużo szczęścia, fortuna stanie po Twojej stronie.

Pamiętaj jednak, że wszystko przychodzi z czasem i Twój rozwój będzie następował stopniowo. Kluczem stanie się ciągłość w dążeniu do osiągnięcia postawionych sobie wcześniej celów.

Kariera

Na płaszczyźnie zawodowej będziesz dość intensywnie poszukiwać swojego miejsca. Przygotuj się na dodatkową ilość obowiązków. Przez wzmożoną aktywność, niektóre sprawy mogą czasami wymknąć się spod kontroli i znajdziesz się pod ostrzałem. Skoordynuj swoje działania, a margines błędu ogranicz do minimum.

Miłość

Doświadczysz emocjonalnego przewrotu w życiu miłosnym. Kieruj się instynktem i sumieniem w trudnych chwilach. Wraz z partnerem obierzcie drogę rozmowy zamiast kłótni. Brak cierpliwości oraz krytyka nie przyniosą nic pozytywnego w Waszym związku. Zamiast ciągle szukać winy u swojej drugiej połówki, okaż jej trochę zrozumienia.

Finanse

Pierwsza połowa roku może przynieść niechciane wydatki. Chociaż będzie to dla Ciebie kłopot, to jednak nauczy Cię oszczędzania i rozsądniejszego dysponowania kapitałem. Po wakacjach powinieneś znacznie lepiej stać finansowo. Będziesz mógł sobie pozwolić na dokonanie drobnej metamorfozy swojego domu.

Zdrowie

W tym roku środowisko ujrzy Cię w dobrej formie. Dostaniesz od losu wiele szans, by poprawić się fizycznie i mentalnie. Kiedy tylko będziesz miał wolną chwilę, pamiętaj o wypoczynku i regeneracji. Trzymaj się z dala od emocjonalnego zgiełku, mogącego zszargać Twoje nerwy.

Nie pozwól, by działania innych zdjęły Ci z twarzy uśmiech.