Ryby (19.02 – 20.03)

HOROSKOP DLA RYB NA 2018 ROK

Wraz z 2018 rokiem wkroczysz w nowy rozdział swojego życia. Czas urzeczywistnić palące dotąd pragnienia. Nie pozwól innym utemperować Twoich ambicji. Planety powinny pomóc Ci w przeprowadzeniu radykalnych zmian w Twoim życiu prywatnym, zawodowym i miłosnym. Mądrze dysponuj swoją energią i za nic nie pozwól emocjom decydować za Ciebie. Zamiast tego używaj swojej kreatywności i innych atutów do osiągania celów.

Kariera

Ten rok będzie wymagał od Ciebie dużo zaangażowania i ciężkiej pracy – jeżeli Twoim celem jest sukces w życiu zawodowym. Jeśli będziesz się odpowiednio przykładać, rezultaty staną się widoczne już po pierwszym kwartale. Nie staraj się za wszelką cenę urozmaicać swoich obowiązków, skup się na przydzielonych zadaniach.

Miłość

Jest to obszar Twojego życia, który będzie wymagał zaangażowania i chęci poprawy z Twojej strony. Najlepiej zacznij od uporządkowania swoich emocji. Trzymaj się także wartości i zwyczajów rodzinnych, staraj się nie przesadzić z eksperymentowaniem. Jeżeli będzie dochodziło do nieporozumień między Tobą a partnerem, zastąp emocjonalne wytykanie błędów z przeszłości, szczerą i rzetelną rozmową.

Finanse

Twoja sytuacja finansowa jawi się całkowicie odwrotnie w stosunku do poprzedniego roku.

Staniesz się bardziej wyważony jeżeli chodzi o wydawanie pieniędzy. Twoje transakcje będą ostrożne i dobrze przemyślane. To odpowiedni okres, by zacząć myśleć o przyszłości. Rozważ możliwości oszczędzania i inwestowania.

Zdrowie

W 2018 będziesz zdrów, jak na Rybę przystało. Jednak duży wpływ na Twoje samopoczucie będą miały takie czynniki, jak odpowiednia dieta czy wyrzeczenie się złych nawyków i nałogów.

Czeka Cię sporo wysiłków fizycznych i psychicznych, także odpoczynek i regeneracja są wskazane od czasu do czasu . Twój metabolizm powinien być u szczytu. Staraj się jeść zawsze świeże i sprawdzone produkty i unikać fast-foodów.