Kujawsko-pomorskie przychodnie przyjazne pacjentom

5 kujawsko-pomorskich przychodni (w tym jedna bydgoska) otrzymało tytuł „Przyjazna Przychodnia” honorujący placówki za najwyższą jakość obsługi pacjenta.


„Przyjazna Przychodnia” to ogólnopolski program poprawy jakości w obsłudze pacjenta. Dla pacjenta godło „Przyjazna Przychodnia” oznacza gwarancję jakości – możliwość wyboru przychodni zdrowia sprawdzonej w toku szczegółowego audytu i polecanej przez pacjentów oraz ekspertów. – Każda z placówek uhonorowanych certyfikatem i godłem „Przyjazna Przychodnia” realizuje w praktyce postulat „pacjent jest najważniejszy”. – podkreśla Tomasz Rzychoń, koordynator programu. – Takich placówek przybywa, co niezwykle ważne, jeśli weźmiemy pod uwagę jak rzadko dobiegają nas optymistyczne wieści związane ze służbą zdrowia.

Współpraca: Gabinet Stomatologiczny Grzegorzewicz | Wybielanie zębów | Protetyka | Stomatologia estetyczna

Uczestnicy programu „Przyjazna Przychodnia” przeszli skrupulatny i co ważne, bezpłatny audyt obejmujący weryfikację ponad 60 szczegółowych parametrów placówki w obszarze jakości obsługi pacjenta i przestrzegania jego praw. Laureatami programu zostało do tej pory 197 placówek z całej Polski – z ich profilami można zapoznać się na stronie programu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *