Mundial: Półfinały na Zawiszy

Bydgoscy kibice piłkarscy chętnie przybywają na parking stadionu Zawiszy, aby obejrzeć mecze na telebimie, przygotowanym specjalnie na okoliczność Mistrzostw Świata. Biało-Czerwoni już podczas meczów grupowych pożegnali się z Mundialem, jednak rozgrywki jeszcze się nie kończą – wręcz przeciwnie – wchodzą w najciekawszą fazę! Najlepsze drużyny świata zmierzą się dziś i jutro w półfinałach, a ich zmagania będą oglądać fani na całym globie. Strefa kibica zaprasza na wszystkie wydarzenia Mundialu.

Otwarcie mistrzostw obejrzało na terenie Zawiszy około 100 kibiców, jednak największym wydarzeniem oprócz meczów, w których zagrali Polacy będą półfinały i finał Mundialu. Dla bydgoszczan udostępniono około 2 tysięcy miejsc, które można zajmować już 2 godziny przed rozpoczęciem rozgrywek.

Strefa kibica zachęca do odwiedzin ofertą gastronomiczną. Można zjeść smaczne dania z grilla, ochłodzić się jedząc lody czy pijąc chłodne napoje. Dzieci i dorośli chętnie korzystają z piłkarzów, grają w gry komputerowe i wykonują pamiątkowe zdjęcia w fotobudce.

Mecz o awans do finału zagrają dziś reprezentacje Francji i Belgii, a jutro Chorwacji i Anglii. Przegrane drużyny zawalczą w najbliższą sobotę, 14 lipca o III miejsce. Transmisja finału Mistrzostw Świata w piłce nożnej odbędzie się już w tę niedzielę, 15 lipca o godzinie 17. Zachęcamy wszystkich do aktywnego udziału w tym niecodziennym wydarzeniu!

Wstęp do strefy kibica na bydgoskiej Zawiszy jest bezpłatny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *