Psychoterapia psychodynamiczna – Magdalena Oczki

Magdalena Oczki prowadzi terapię psychodynamiczną, która opiera się na dynamice przeżyć zachodzących między pacjentem i terapeutą. Od ponad 10 lat bydgoska dyplomowana psychoterapeutka pomogła wielu osobom młodym i dorosłym, które borykały się z różnorodnymi problemami i trudnościami życiowymi.

Psychoterapeutka posiada rekomendację trenerską Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, którego jest członkiem. Ponadto należy do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej i ukończyła 4-letnie szkolenie w tym zakresie, a także studium socjoterapii. W latach 2005-2016 współtworzyła zespół Terapeutica zajmujący się psychoterapią dzieci i młodzieży. Dzięki jej wiedzy i doświadczeniu osoby zgłaszające się do gabinetu uzyskują profesjonalną pomoc, która nierzadko przywraca im umiejętność czerpania radości z życia.

Magdalena Oczki prowadzi zarówno terapię dla osób dorosłych, jak i młodzieży. Opieką obejmuje również małżeństwa i pary. Psychoterapeutka zajmuje się także pomocą osobom z zaburzeniami osobowości, posiada pozytywne wyniki w leczeniu szerokiego spectrum przypadków jak np. depresja, obsesje, stres, bezsenność, zaburzenia odżywiania i inne. Ponadto prowadzi treningi i szkolenia dotyczące asertywności, motywacji, radzenia sobie ze stresem, komunikacji i innych istotnych kwestii. Każda osoba czy para może wziąć udział w niezobowiązującej konsultacji, podczas której terapeutka przedstawi możliwe opcje pomocy w konkretnym przypadku.

Podstawą działań jest zapewnienie pacjentom poufności podczas podejmowania trudnych dla nich tematów. Metody działania dostosowywane są do potrzeb i możliwości każdej osoby, co pozwala łatwiej uzyskać oczekiwane efekty. Psychoterapeutka działa zgodnie z myślą profesora psychiatrii Otto Kernberga, a w trudnych sytuacjach wierzy w poprawę nawet za dwie osoby. Poszukując pomocy w trudnościach życiowych, warto zgłosić się do gabinetu Magdaleny Oczki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *