Schody na indywidualne zamówienie

Dobrze zaprojektowane i skonstruowane schody mają istotny wpływ na bezpieczeństwo w każdym budynku mieszkalnym. Powinny posiadać odpowiednie wymiary, a dobrana wysokość i szerokość poszczególnych stopni jest gwarancją swobodnego i komfortowego poruszania się w domu.

Wyróżniamy schody jednobiegowe, dwubiegowe oraz zabiegowe. Jeśli dysponujemy niewielką powierzchnią mieszkalną albo dwupoziomowym lokum to idealnym rozwiązaniem będą schody kręcone, które charakteryzują się trójkątnym kształtem stopni mocowanych na drewnianym, czy murowanym słupie. Decydując się na schody prowadzące do piwnicy, albo na strych, budujemy zazwyczaj dość strome schody drabiniaste. Stopnie schodów mogą być wykonane z różnych materiałów, zazwyczaj z drewna, albo metalu. Stopnie drewniane lakierujemy wybranym kolorem pasującym do wnętrza (zazwyczaj imituje on drewno).


W ofercie firmy Ergodrew ze Złej Wsi Wielkiej (koło Bydgoszczy), doświadczonego producenta schodów drewnianych, znajdziemy funkcjonalne schody z drewna wykonywane na indywidualne zamówienie. Są to schody tradycyjne, gięte, z dodatkiem elementów kamiennych, metalowych oraz innych dekoracji. Wykonane z litego drewna krajowego lub egzotycznego, które charakteryzuje się wysoką trwałością. Konkurencyjne ceny praz wysoka jakość produktów powodują, że firma z powodzeniem realizuje zamówienia w obrębie Polski oraz za granicą. Schody projektowane są przez fachowców w oparciu o nowoczesne techniki komputerowe, a projekty spełniają najwyższe kryteria jakości i dopasowane są do indywidualnych wymagań Klientów i dobrze zaprojektowane i wykonane schody gwarantują pełne zadowolenie Klientów, dlatego warto zadbać o ich jakość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *