Kuchenny gigant rozszerza swą działalność

Dziś Zepter to już nie tylko wysokiej jakości garnki. Przedsiębiorstwo z siedzibą w Monako rozszerza zakres swojej działalności, otwierając między innymi kolejne centra dietetyczne.

Firma, która przez ostatnie lata zyskała dużą popularność w branży gastronomicznej i nie tylko, pragnie uciec od szufladkowania jej wizerunku, zachowując jednocześnie spoistość w poczynaniach.Centrum Dietetyczne Zepter organizuje na przykład warsztaty zdrowego odżywiania, udziela porad jak dbać o mieszkanie, by zapewniało komfort np. naszym maluchom i prowadzi konsultacje dietetyczne, także metodą online.

Garnki Zepter także można nabywać przez internet, bez wychodzenia z własnego domu. W ofercie jest jednak już o wiele szerszy asortyment, aniżeli jeszcze kilka lat temu. W sklepie online znajdziecie zatem również pozostałe naczynia, w tym patelnie, sztućce, porcelanę, kieliszki, wazony czy zestawy do napojów. Nie brakuje dodatkowo wysokiej jakości porcelany.

W ostatnim czasie sporą popularność zyskują również akcesoria do foto odmładzania, a zwłaszcza lampy bioptron. Ich koszt może onieśmielić nieco zwykłego zjadacza chleba, ale np. profesjonalne salony bio odnowy nie żałują tego rodzaju inwestycji. Urządzenia wzmacniają układ immunologiczny, pobudzają metabolizm, łagodzą rozmaite bóle oraz likwidują drobne zmarszczki. Codzienna dawka sztucznego światła, światła w okresie jesienno-zimowym, skutecznie poprawia nastrój, co udowodniono najlepiej w krajach skandynawskich. Zalecane bywa również osobom z niektórymi problemami dermatologicznymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *