Portal Bydgoski - Rzetelne informacje z Bydgoszczy

Imieniny:

To co ważne

Dlaczego warto robić ulotki?
Dlaczego warto robić ulotki?

Artykuły powiązane

Dlaczego warto robić ulotki?

Dlaczego warto robić ulotki?

Dlaczego właśnie ulotki?

Ulotki to świetna reklama Twojej firmy – dzięki nim możesz dotrzeć do znacznie większej liczby potencjalnych klientów. Rozdając ciekawie zaprojektowane ulotki sprawiasz, że zainteresowanie firmą rośnie, a co za tym idzie – osiągasz znacznie większe zyski. Reklamowanie za pomocą ulotek ma wiele korzyści: koszt produkcji ich jest niski, w krótkim czasie można wydrukować je w sporym nakładzie. Jest to niewątpliwie idealne rozwiązanie, dzięki któremu można zwrócić uwagę na aktualną promocje, na wydarzenie, czy po prostu przedstawić swój produkt czy usługę w jak najlepszym świetle. Jednak aby reklama za pomocą ulotek była naprawdę skuteczna – ulotka powinna być ciekawa na tyle, aby nie wylądowała w koszu na śmieci.

Jakie cechy powinna posiadać idealna ulotka?

Przede wszystkim powinna być interesująca. Życie ulotki jest dość krótkie i trwa zaledwie kilka sekund. To właśnie w ciągu tych kilku sekund musisz zainteresować potencjalnego klienta. Jak stworzyć ulotkę, która zwiększy zyski w naszej firmie?

  • Przede wszystkim należy określić grupę odbiorców, do których chcemy dotrzeć. Ciężko dotrzeć do każdego, ponieważ nie każdy interesuje się np. zajęciami fitness. Jeśli chcemy sprzedawać np. witaminy dla zwierząt – rozdajmy ulotki w pobliżu klinik weterynaryjnych, jeśli chcemy wykonywać nowoczesne badania lekarskie – zostawmy ulotki w przychodniach i szpitalach.
  • Zadbaj o ciekawą oprawę graficzną. Większość osób to typowi wzrokowce, więc wygląd ulotki powinien rzucać się w oczy. To nie znaczy oczywiście, że mamy umieścić na niej wszystkie kolory tęczy. Kolorystycznie powinna być dopasowana do tego, co oferujemy.
  • Unikajmy długich tekstów – ponieważ nikt ich nie czyta. Zadbajmy o jedno, ale konkretne hasło reklamowe. Unikajmy haseł banalnych i pospolitych typu: „Jesteśmy najlepsi”. Lepiej postawić na coś szokującego, co zostanie zapamiętane.
  • Zagospodarujmy dwie strony ulotki: Z jednej strony dajmy ciekawą grafikę i chwytliwe hasło, zaś z drugiej strony opiszmy krótko najważniejsze korzyści, jakie zyskać może potencjalny klient, który chce zakupić nasz produkt lub skorzystać z naszych usług.
  • Nie zapomnij o danych kontaktowych. W przeciwnym wypadku klient nie będzie wiedział, gdzie ma się zgłosić, aby skorzystać z tego, co proponujemy.

 

Jeśli zdecydowaliśmy się na reklamę za pomocą ulotek, to warto na bieżąco monitorować ich skuteczność. Jeśli z ich pomocą uda się zwiększyć sprzedaż, to warto zainwestować w większy nakład. Zadbaj o pełen profesjonalizm firmy, której zlecasz drukowanie ulotek. Firma REKPOL Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy oferuje wysoką jakość druku, a także szybkie terminy realizacji zamówień. Więcej na: http://www.dobrydruk.pl/oferta/dla-biznesu/ulotki/

 

Czy on Ciebie zdradza?
Podejrzewasz, że On ma kochankę? Sprawdź swojego partnera!
zdrada


BIURO REKLAMY PORTALU

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji lub zamówić kampanię banerową zadzwoń do Biura Reklamy:

Telefon 505 416 199 biuro@reklamy24.pl

O NAS

PortalBydgoski.pl to codziennie najnowsze informacje dotyczące wydarzeń naszego miasta i regionu, wydarzeń obyczajowych, kulturalnych, polityki lokalnej, wydarzeń i wyników sportowych.

Codziennie nowe i regularne informacje przyciągają użytkowników z Bydgoszczy i regionu. Ilość użytkowników i czytelników rośnie dynamicznie z każdym miesiącem a tempo wzrostu powzoliło przekroczyć liczbę 75tys UU (unikalnych uzytkowników) w pierwszym roku funkcjonowania portalu, co przekłada się na kilkadziesiąt tysięcy odsłon banerów w kazdym tygodniu.

KONTAKT Z NAMI

PortalBydgoski.pl

redakcja (at) portalbydgoski.pl
Bydgoszcz
Kujawsko - Pomorskie
Polska

FORMULARZ ZAPYTANIA