Portal Bydgoski - Rzetelne informacje z Bydgoszczy

Imieniny:

To co ważne

Nakryli dilera podczas porcjowania narkotyków
materiały policji

Artykuły powiązane

Nakryli dilera podczas porcjowania narkotyków

materiały policjiBydgoscy policjanci zatrzymali 33–latka podejrzanego o przestępstwa narkotykowe, zabezpieczyli u niego w domu kilkadziesiąt „działek” zakazanych substancji psychoaktywnych.


Bydgoscy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej weszli w posiadanie informacji na temat bydgoszczanina, który może być zamieszany w posiadanie i rozprowadzanie narkotyków na swoim osiedlowym terenie.

Policjanci 3 września weszli do jednego z mieszkań przy ulicy Smoleńskiej. Tam zastali zaskoczonego 33-latka, nakryli mężczyznę podczas porcjowania narkotyków. Na stole leżały puste „dilerówki”, waga elektroniczna, łyżeczka i różne substancje psychoaktywne, które częściowo były już poporcjowane.

Policjanci po wstępnych badaniach narkotesterem, zabezpieczyli łącznie 50 tabletek ekstazy z nadrukiem „BOMBA”, 30 „działek” haszyszu oraz biały proszek. Substancje te trafią do policyjnego laboratorium, gdzie specjaliści określą ich dokładny skład chemiczny.

 

za: KWP

 

Czy on Ciebie zdradza?
Podejrzewasz, że On ma kochankę? Sprawdź swojego partnera!
zdrada


Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

BIURO REKLAMY PORTALU

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji lub zamówić kampanię banerową zadzwoń do Biura Reklamy:

Telefon 505 416 199 biuro@reklamy24.pl

O NAS

PortalBydgoski.pl to codziennie najnowsze informacje dotyczące wydarzeń naszego miasta i regionu, wydarzeń obyczajowych, kulturalnych, polityki lokalnej, wydarzeń i wyników sportowych.

Codziennie nowe i regularne informacje przyciągają użytkowników z Bydgoszczy i regionu. Ilość użytkowników i czytelników rośnie dynamicznie z każdym miesiącem a tempo wzrostu powzoliło przekroczyć liczbę 75tys UU (unikalnych uzytkowników) w pierwszym roku funkcjonowania portalu, co przekłada się na kilkadziesiąt tysięcy odsłon banerów w kazdym tygodniu.

KONTAKT Z NAMI

PortalBydgoski.pl

redakcja (at) portalbydgoski.pl
Bydgoszcz
Kujawsko - Pomorskie
Polska

FORMULARZ ZAPYTANIA