Lew (23.07 – 23.08)

HOROSKOP DLA LWA NA 2018 ROK

Nadchodzący rok pozwoli Ci pozbyć się złych nawyków, dla które dotychczas bagatelizowałeś. Nastąpi wiele radykalnych zmian w Twoim życiu osobistym i zawodowym. Pamiętaj, by trzymać wrażliwość pod kontrolą, ponieważ może utrudnić Ci zdobycie wcześniej postawionych celów.

Kariera

Twoje życie zawodowe stanie się prawdziwą sinusoidą. Dokładnie planuj przyszłość i nie przejmuj się codziennymi trudami kariery. Popracuj nad organizacją i zaangażowaniem w pracy, by nie zalegać z projektami. Dbaj też o dobre relacje ze współpracownikami. Zdrowa atmosfera w firmie to pierwszy krok do rozwinięcia skrzydeł.

Miłość

Spodziewaj się dużych zmian w sferze uczuciowej, bez względu na to, czy trwasz w związku czy jesteś singlem. Układ planet powinien pozytywnie wpłynąć na Twoje zmysły oraz wrażliwość. Oczywiście nie wszystko będzie proste, jednak pamiętaj, że nawet jeżeli pojawią się bolesne sytuacje to los wynagrodzi Ci to długoterminowo.

Finanse

Twoja sytuacja finansowa powinna ulec znacznej poprawie. Spory napływ pieniędzy pozwoli Ci na spełnienie swoich życzeń i zachcianek. Mimo wszystko staraj się kontrolować wydatki. Unikaj wszelkiego rodzaju pożyczek mogących zachwiać Twój budżet. Przemyśl kwestię oszczędzania.

Zdrowie

Mimo dobrego zdrowia, bądź gotowy na chwile słabości. Słuchaj rad osób z Twojego otoczenia. Nigdy nie pozwól na to, by opuściły Cię dobry humor i radość z życia. Starsi i młodsi członkowie rodziny być może będą potrzebować Twojej pomocy lub porady. Pamiętaj, by zawsze być blisko nich.