Waga (23.09 – 22.10)

HOROSKOP DLA WAGI NA 2018 ROK

Nadchodzący rok pomoże Ci rozwiązać swoje prywatne problemy. Twoje relacje z otoczeniem osiągną zupełnie inny wymiar. Postaraj się skupić się na życiowych planach. Nie przegap okazji na pchnięcie swojej sytuacji do przodu!

Kariera

Przygotuj się na prawdziwy sprawdzian w życiu zawodowym. Stawisz czoła wyzwaniom, z jakimi nie musiałeś się dotychczas mierzyć. Na Twoich barkach będzie spoczywać dużo większa odpowiedzialność za ważne dla firmy projekty. Jeśli  dobrze wywiążesz się  z przydzielonych obowiązków i dodasz jeszcze coś ekstra od siebie możesz liczyć na awans w firmowej hierarchii. Ten trudny okres pozwoli Ci znacząco rozwinąć swoje umiejętności, co powinno wywrzeć wrażenie na Twoim przełożonym.

Miłość

Jowisz pozwoli Ci coraz bardziej rozumieć potrzeby partnera. Wasza miłość nabierze zupełnie innego znaczenia. To szansa, by ocieplić obecne relacje. Zachowaj spokój i nie podejmuj decyzji pod wpływem impulsu – gwałtowność nie sprzyja budowaniu głębokich relacji. 

Finanse

Priorytetowo potraktuj kwestię odpowiedniego zarządzania – w ten sposób osiągniesz stabilizację finansową. Wydawaj rozsądnie i unikaj niepotrzebnych wydatków, a doczekasz się gratyfikacji wraz z końcem roku. 

Zdrowie

Dzięki układowi Jowisza i Saturna w 2018 roku powinieneś wręcz tryskać życiową energią. Jednak w pierwszym kwartale możesz odczuć lekkie przemęczenie i inne problemy zdrowotne. Postaraj się oszczędzać w tym okresie. Od czasu do czasu przesuń także swoje obowiązki na inny dzień i spotkaj się z rodziną lub znajomymi. To powinno wzmocnić Twój spokój ducha.