Skorpion (23.10 – 21.11)

HOROSKOP DLA SKORPIONA NA 2018 ROK

Rok 2018 przyniesie Ci sporo spokoju. Doświadczysz więcej chwil śmiechu i dobrej zabawy, niż miało to miejsce w całym dotychczasowym życiu. Doznasz niespotykanego wcześniej poczucia wolności. Nastąpi również wiele nieodwracalnych życiowych zmian. Niespodziewane wydarzenia staną się dla Ciebie właściwie normą. Staw im czoła zachowując klasę!

Kariera

To będzie udany rok dla Twojego życia zawodowego. Sfinalizujesz swoje obecne pomysły i będziesz mógł zająć się tymi, które zeszły na dalszy plan. Konsekwentnie trzymaj się założonych celów i nie pozwól, by otaczający Cię ludzie stłamsili Twoje ambicje.

Miłość

W 2018 Twoje życie miłosne będzie prawdziwą huśtawką nastrojów.  Nie podejmuj żadnych impulsywnych decyzji w tej materii, ponieważ mogą one doprowadzić do wytworzenia się dystansu między Tobą i Twoim partnerem.

Finanse

W tym roku powinieneś zacząć uporządkowywać swoje finanse. Krótko po imprezie sylwestrowej wyznacz sobie materialne ograniczenia i staraj się ich nie przekraczać. Początek roku to również dobra pora, by zacząć inwestować.

Zdrowie

Przyszły rok będzie dla Ciebie wyrozumiały w kwestiach zdrowotnych. Zyskasz szansę na włożenie większego wysiłku w swoje życie osobiste i zawodowe. Dzięki układowi planet Twoje fizyczne i mentalne samopoczucie będzie na najwyższym poziomie. Pamiętaj jednak, że nie jesteś cyborgiem. Od czasu do czasu weź dzień wolnego, by odpowiednio zregenerować organizm.