B2B – Wojciech Balcerek

Firma B2B Wojciech Balcerek działa na terenie Bydgoszczy od 2009 roku. Przedsiębiorstwo zajmuje się sprzedażą szerokiej gamy uszczelek. Dbając o spełnienie potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów, marka posiada zróżnicowany asortyment dostosowany do potrzeb odbiorców hurtowych i detalicznych.

Dla klientów indywidualnych otwarto sklep firmowy, w którym można obejrzeć produkty i zakupić je nawet w niewielkich ilościach. Biuro handlowe prowadzi także wysyłkę uszczelek za pośrednictwem firm kurierskich. Uszczelki sprzedawane są „na metry”, aby każdy klient mógł zaopatrzyć się w wolumen, którego potrzebuje. Można zamówić także rolki płyt, płyty mikroporowate EPDM i silikonowe w ilościach preferowanych przez odbiorców.

Kontrahenci hurtowi mają do dyspozycji asortyment znajdujący się w magazynie. Duże ilości uszczelek o wysokiej gramaturze przesyłane są do odbiorców na paletach z pomocą wykwalifikowanych firm spedycyjnych. W asortymencie znajdują się także płyty silikonowe, mikroporowate EPDM, NBR, CR zarówno w arkuszach jak i w rolkach.

Asortyment B2B obejmuje zaawansowane technicznie uszczelki przemysłowe o właściwościach ochronnych, dźwiękoszczelnych, amortyzujących oraz termoizolacyjnych. Ich funkcje przeciwuderzeniowe dotyczą powierzchni płaskich oraz ostrych krawędzi. Wielofunkcyjne produkty stosowane są m.in. w skrzynkach elektrycznych, klimatyzatorach, włazach czy osłonach.

Oferta firmy B2B obejmuje szeroką gamę uszczelek z Santoprenu, silikonu, termoplastycznych elastomerów i gumy porowatej EPDM, CR, NBR i pełnej EPDM. Przedsiębiorstwo ma w ofercie taśmy akustyczne i wykonane z gumy mikroporowatej EPDM, a także szeroki wybór uszczelek krawędziowych oraz wycinanych. Ponadto można zakupić materiał do produkcji uszczelek, czyli płyty silikonowe, porowate EPDM, wykonane z mikrogumy i polietylenu, a także lite gumowe płyty SBR, CR, NBR, EPDM. Pełen asortyment znajduje się na stronie www.b2b-tech.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *