Lato w mieście – 4 atrakcje dla dzieci

Spędzasz z dziećmi lato w mieście i nie chcesz, aby pociechy się nudziły? Skorzystaj z poniższych propozycji, a będziesz dobrze bawić się wraz z najmłodszymi.

Mydło umyje nawet uszy i szyję…

W Muzeum Mydła i Historii Brudu każde dziecko pozna historię higieny, dowie się, kim był Zabłocki, a nawet wykona samodzielnie mydełko. Takie podejście do przedstawiania wiedzy najmłodszym pozwoli im nie tylko miło spędzić czas, ale też zachęci je do większego dbania o czystość.

papugarnia

Pogadaj z papugami

Bydgoska Papugarnia zaprasza wszystkich, którzy chcą zobaczyć z bliska piękne, kolorowe i zwinne ptaki. Papugi chętnie przylatują do odwiedzających, bawiąc się i prosząc o smakołyk. Każdy może zrobić sobie zdjęcie z arą czy kakadu. Tak bliskie obcowanie z przyrodą będzie dla dzieci niezapomnianym przeżyciem i nauczy je, jak powinno się traktować zwierzęta.

Dla każdego coś miłego

Centrum Zabaw Rodzinnych Family Park to miejsce, gdzie dzieci mogą korzystać z wielu atrakcji jak np. samochodziki akumulatorowe, zjeżdżalnie, wspinaczka ściankowa, labirynt czy kręgle. Rodzice mogą zapewnić dziecku opiekę indywidualną, by w czasie zabawy maluchów odpocząć w wyciszonej strefie przy kawie i gazecie.

Muzyczny plac zabaw

Park Kochanowskiego wyposażono w wiele instrumentów muzycznych i sprzętów sportowych. Takie połączenie daje dzieciom możliwość świetnej zabawy na solidnych sprzętach, takich jak trampolina czy zjeżdżalnia, a także umożliwia im granie na bębenkach, dzwonkach i ksylofonach. Plac zabaw zachwyca rodziców nowoczesnym wyglądem, a dzieci – atrakcjami!

To tylko kilka propozycji spędzania wolnego czasu przygotowanych dla bydgoskich maluchów. Lato dopiero się zaczyna – do zobaczenia w mieście!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *