FART – rolety i żaluzje

Firma Fart posiada szeroki asortyment systemów służących do zasłaniania i dekoracji okien. W bydgoskim sklepie każdy klient znajdzie klasyczne, awangardowe i prestiżowe rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb oraz profesjonalne doradztwo udzielane przez zatrudnionych specjalistów.

Produkty sprzedawane przez firmę chronią domowników nie tylko przed światłem słonecznym, ale zależnie od wyboru rozwiązania stanowią barierę przed promieniami UV, hałasem, zimnem, insektami bądź mają działanie antywłamaniowe.

W sklepie można zaopatrzyć się w rolety w kasecie, wolnowiszące, dachowe, a także bardzo designerskie rozwiązanie „dzień i noc”. Eleganckim sposobem na odgrodzenie się od światła słonecznego są plisy, które można wygodnie regulować od dołu i od góry. Dla osób preferujących klasyczne rozwiązania przygotowano gamę żaluzji aluminiowych, drewnianych oraz pionowych tzw. verticali.

Klienci dbający o bezpieczeństwo zainteresują się roletami antywłamaniowymi, które posiadają elegancką skrzynkę z mechanizmem prowadnicy, co pozytywnie wpływa na walory wizualne samego okna i całego budynku. Dla ochrony domu przed insektami proponowane są moskitiery ramkowe, a także moskitiery drzwiowe. Dzięki dostępnej gamie kolorów każdy znajdzie rozwiązanie odpowiednie do odcienia elewacji.

[devvn_ihotspot id=”900″]

Poszukując sposobu na ochronienie się przed słońcem, promieniowaniem UV i deszczem, warto skorzystać z impregnowanych markiz akrylowych, które zabezpieczą tarasy i inne miejsca, w których spędza się czas na świeżym powietrzu. Możliwość wyboru między sterowaniem ręcznym a automatycznym pozwala dopasować rozwiązanie do indywidualnych potrzeb. Szeroka gama kolorystyczna tkanin i konstrukcji pozwala stworzyć interesujący model o wysokich walorach wizualnych.

Szeroki asortyment produktów pozwala na dostosowanie każdego z modeli do preferencji i potrzeb klienta ceniącego funkcjonalne rozwiązania. Osoby dbające o atrakcyjny wygląd okien mogą wybrać kolor rolet, żaluzji czy plis spośród gamy zróżnicowanych barw. Szczegółowe informacje o produktach i wizualizacje można znaleźć na stronie www.fart-bydgoszcz.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *