Baran (21.03 – 19. 04)

HOROSKOP DLA BARANA NA 2018 ROK

W 2018 roku podejmiesz decyzje, mające radykalny wpływ na Twoje życie codzienne. Będziesz również mieć możliwość oczyszczenia ze spraw z przeszłości, które przestały już mieć znaczenie. Staniesz się osobą wyrafinowaną i  bardziej dojrzałą emocjonalnie. Przygotuj się na ewentualne także straty w Twoim życiu osobistym. Pamiętaj, jeżeli los da Ci jakąś szansę, nie bój się jej chwycić obiema rękoma.

Kariera

To płaszczyzna, na której będziesz miał spore pole do wykazana się. Pomimo ewentualnych przeszkód, praca zacznie w końcu przynosić Ci satysfakcję.

Odnotujesz potężny progres w zakresie własnych kompetencji. Dbaj o relacje, zarówno z przełożonymi, jak i współpracownikami. Jeżeli zrobisz wszystko jak należy, możesz spodziewać się podwyżki na koniec roku.

Miłość  

Twoja ścieżka miłosna będzie bardzo prosta i czysta. Wraz ze swoim partnerem osiągnięcie konsensus we wcześniejszych problemach, przez które często wybuchały między Wami kłótnie. Być może będzie to dla Ciebie koniec męczącego i nieszczęśliwego związku lub wręcz przeciwnie – początek pięknej i romantycznej przygody. Przekonasz się wkrótce!

Finanse            

2018 rok jawi się jako Twój sukces finansowy. Oczywiście nie obędzie się bez drobnych przeszkód na Twojej drodze, jednak powinieneś poradzić sobie z nimi z łatwością, dzięki umiejętności przezwyciężania przeciwieństw. Wykorzystaj wrodzony optymizm, gdy przyjdzie mały finansowy sztorm.

Zdrowie

Samopoczucie i kondycja fizyczna będą doskonałe przez cały rok. Jowisz pomoże Ci uniknąć zdrowotnych problemów. Dostaniesz też pozytywnego kopa energii, jeżeli zdecydujesz się na jakąś wycieczkę lub systematyczne przebywanie na łonie natury. Nie bądź jednak nadgorliwy w swoich działaniach, zachowaj odpowiednie proporcje!