Byk (20.04 – 22.05)

HOROSKOP DLA BYKA NA 2018 ROK

Zaznasz dużo spokoju i wolności w nadchodzącym roku. Znajdziesz też wiele czasu do wypoczynku i relaksu. Pewne aspekty Twojego życia zmuszą Cię do zrobienia kroku w tył. Cierpliwość i obserwacja powinny pomóc przezwyciężyć problemy.

Kariera

Twoja kariera w 2018 znajdzie się w szczytowym położeniu, choć wiele czynników zewnętrznych będzie to utrudniać. Ambicje, upór i umiejętność radzenia sobie w podbramkowych sytuacjach pozwolą Ci postawić na swoim. Postaraj się zrezygnować z pracy w zespole. Odpuść sobie też nowe ścieżki współpracy – prawdopodobnie nie wyjdziesz na nich dobrze.

Miłość

Twój związek w nadchodzącym roku będzie można określić tylko jednym słowem – harmonia. Ten spokojny okres życia dodatkowo wzbogaci Twój życiorys o nowe doświadczenie. Jeśli trwasz w wieloletnim związku, przygotuj się na prawdziwy miłosny egzamin.

Finanse

W nadchodzącym roku wydasz więcej pieniędzy niż kiedykolwiek. Pomimo stałego napływu gotówki wydatki będą tak liczne, że nie pozostanie Ci nic do zaoszczędzenia. Staraj się mądrze dysponować budżetem i unikać pożyczek.

Zdrowie

Zdrowie będzie Ci dopisywać w 2018 roku. Będzie to dobry czas, by zacząć uprawiać jakąś dyscyplinę sportową i zacząć się lepiej odżywiać. W drugiej połowie roku nastąpi spadek Twojej energii, a sfera duchowa zostanie wystawiona na próbę. Postaraj się od czasu do czasu zrelaksować.